szczeniaczek z wąsem
Źródło: instagram.com/heartsandbonesrescue

Szczeniaczek urodził się z uroczymi wąsami na pyszczku. Maleńka suczka wygląda jak prawdziwy dżentelmen

26 Września 2020

Szczeniaczek urodził się z naprawdę wyjątkową cechą. Urocza suczka od małego wyróżnia się wyglądem, a to przez nietypowe umaszczenie, dzięki któremu wygląda, jakby na pyszczku miała najprawdziwsze i bardzo stylowe wąsy! Maleńka sunia wygląda jak prawdziwy dżentelmen.

Szczeniaczek znaleziony na ulicy podbił świat swoim nietypowym wąsikiem. Malutka suczka została uratowana wraz z 10 swojego rodzeństwa i mamą przez orgaznizację pomagającą zwierzętom w Dallas. Kiedy tylko w mediach społecznościowych pojawił się wizerunek wąsatego szczeniaka, psina stała się gwiazdą. Ludzie nie mogli wueirzyć, że suczka naprawdę urodziła się z takim imponującym wąsem.

Poruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaPoruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaCzytaj dalej

Szczeniaczek z wąsem

Schronisko Hearts & Bones przyjęło wyjątkową 5-tygodniową suczkę i 10 jej rodzeństwa, po tym jak zostali zgarnięci z ulicy przez Dallas Animal Services and Adoption Center. Wąsaty piesek od razu przykuł uwagę wolontariuszy. Z początku myśleli, że rzeczywiście może tylko się pobrudził, jednak szybko okazało się, że suczka jest po prostu wyjątkowa. Gdy schronisko udostępniło jej zdjęcia, zaczęło się istne szaleństwo. Psina podbiła serca ludzi na całym świecie - wszystko to zasługa wąsa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielkie brawa. Polski ksiądz na mszy przedstawił wiernym bezdomnego pieska do adopcji
2. 2. Pies przeprasza swojego kolegę za zjedzenie przysmaku. Nic słodszego dziś nie zobaczycie
3. Golden retriever słucha, jak właściciel gra na gitarze. Mina psa, kiedy muzyka ucicha jest po prostu bezcenna

Wąsata suczka

Szczeniaczek dostał nowe, idealnie pasujące imię - Salvador Dolly. Oczywiście nawiązuje ono do hiszpańskiego artysty Salvadora Dali, który również wyróżniał się imponującym wąsem. Wolontariusze naturalnie nie skupili się tylko na jednym piesku, reszta szczeniaków i ich mamusia także zostały szybko przedstawione jako zwierzaki, które po osiągnięciu odpowiedniego wieku będą szukały nowego domu. Co więcej, idąc za ciosem, wszystkie otrzymały adekwatne do motywu historii sztuki imiona - Henri Matisse, Jackson Pollock, Frida Kahlo, Pablo Picasso, Kara Walker, Mary Cassatt, Georgia O’Keeffe, Fernando Botero, Vincent van Gogh, Claude Monet, a mama została nazwana po najsłynniejszej mecenasce i krytyczce sztuki, Gertrudzie Stein.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Golden retriever słucha, jak właściciel gra na gitarze. Mina psa, kiedy muzyka ucicha jest po prostu bezcennaGolden retriever słucha, jak właściciel gra na gitarze. Mina psa, kiedy muzyka ucicha jest po prostu bezcennaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty
  2. Pitbull i niewidoma kura. Niewiarygodna historia, przecieramy oczy ze zdumienia
  3. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Powód do radości może być tylko jeden
  4. Kotka jest wyjątkowa nie tylko przez swoje oczy. Wystarczy spojrzeć na jej łapki
  5. Hel. Zaleziono fokę z okularami pływackimi na szyi. Akcja ratunkowa
  6. Radykalna decyzja rządu, "pełna mobilizacja". Polski ambasador pilnie apeluje do Polaków za granicą

źródło: mentalfloss.com

Następny artykuł