szczeniak na wysypisku
Źródło: storyfox.ru

Szczeniaczek błagał o ratunek żyjąc na wysypisku. Kiedy umyto go z błota, nikt nie dowierzał

20 Sierpnia 2020

Szczeniak został dosłownie wyrzucony do śmieci. Najprawdopodobniej na wysypisko trafił w śmieciarce razem z tonami odpadów. Nie wiadomo, ile czasu spędził leżąc na stercie brudu. Maluch trząsł się z zimna leżąc pod strugami padającego deszczu, czekając na osobę, która zainteresuje się jego losem. Na szczęście pracownik zadzwonił do fundacji zajmującej się bezdomnymi zwierzętami.

Szczeniak był brudny, głodny i trząsł się z zimna. Wolontariuszka, która przybyła na miejsce zgłoszenia nie mogła uwierzyć własnym oczom. Nie rozumiała, jak ktoś mógł tak potraktować bezbronną istotę. Futro malucha pokryte było grubą warstwą kurzu i tak ubrudzone, że trudno było określić, jakiego koloru była kiedyś jego sierść. Był bardzo chudy możliwe, że od kilku dni nie żywił się niczym, poza znalezionymi na wysypisku resztkami jedzenia. Zabiedzony piesek musiał długo czekać na ratunek.

Szczeniak owczarka zaczął kąsać dziecko na ich pierwszym spotkaniu. Nagranie rozkłada na łopatkiSzczeniak owczarka zaczął kąsać dziecko na ich pierwszym spotkaniu. Nagranie rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Szczeniak był w strasznym stanie

Pracownik składowiska odpadów wezwał na miejsce pracowników fundacji, prowadzącej okoliczne schronisko. W Chinach wciąż istnieje duży problem z niekontrolowanym namnażaniem się psów. Wiele z nich całe życie spędza na ulicy. W niektórych prowincjach schroniska są przepełnione. Zdarzają się przypadki konsumpcji psiego mięsa. Jednak nawet mając świadomość tych wszystkich rzeczy, kobieta była w szoku, gdy zobaczyła w jakim stanie jest drobne zwierzątko. Gdy tylko wzięła psa na ręce, ten od razu przytulił się do jej piersi. Był ufny i łagodny, szukał jedynie ciepła i kontaktu z człowiekiem. Prawdopodobnie rozumiał, że człowiek chce mu pomóc i zabrać z okropnego miejsca, w którym przyszło mu żyć w brudzie wśród śmieci. Wolontariuszka postanowiła zabrać go do schroniska, gdzie będzie mógł obejrzeć go weterynarz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające

Szczeniak okazał się być pięknym zwierzakiem

Na miejscu pracownicy od razu przystąpili do mycia czworonoga. Okazało się, że pod warstwą brudu i przyklejonych do jego sierści odpadów czai się piękny mały pies, o śnieżnobiałej sierści. Z racji na kolor swojego futerka otrzymał imię Śnieżek. Szczeniak przypominał małego labradora, choć prawdopodobnie był kundelkiem. Wolontariusze postawili przed nim miskę pełną jedzenia. Zwierzak dosłownie rzucił się na pokarm. Gdy tylko przełknął ostatni kęs, od razu położył się i zasnął. Kobieta miała w końcu okazję lepiej przyjrzeć się biednej znajdzie. Starała się zrozumieć, czemu właściciel postanowił pozbyć się go w tak okrutny sposób i potraktował jak odpad, szczególnie, że badania wykazały, że nic mu nie dolega. Jedyną rzeczą, którą można było uznać za "wadę" psiaka, było to, że jedno jego oko było odrobinę większe od drugiego. Ten mankament był prawie niezauważalny i nie ujmował nic wyglądowi psiaka. Zwierzak trafi do adopcji, wszyscy pracownicy sądzą, że szybko znajdzie nowy dom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  2. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Niewyobrażalna tragedia w polskim McDonald'sie. Niestety, nic nie dało się zrobić

Źródło: planetapolska.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł