szczeniak z mamą
Źródło: youtube.com/AnimalSTEP Official

Suczka została potrącona przez auto. Dzielny szczeniaczek trwał przy boku mamy, nie rozumiał, co się stało

15 Września 2020

Szczeniaczek znaleziony na drodze był w kompletnym szoku. Przypadkowy pieszy zauważył na ulicy potrąconą suczkę z młodym i zadzwonił po pomoc. Gdy na miejscu znaleźli się ratownicy, na jaw wyszła przykra prawda. Niestety, matki szczeniaka nie dało się już uratować

Szczeniaczek dzielnie trwał przy ciele swojej mamy. Niestety, gdy wolontariusze dotarli na miejsce, suczka dawno już nie żyła. Zwierzę musiało zostać śmiertelnie potrącone. Nie wiadomo ile mały szczeniak siedział tak obok matki, tuż przy bardzo ruchliwej ulicy gdzie najpewniej doszło do wypadku. Zwierzak był przerażony całą sytuacją i zupełnie nie wiedział, co się dzieje.

Piękny mastiff doświadczył niewyobrażalnej tragedii. W jego misce z wodą żyły nawet glonyPiękny mastiff doświadczył niewyobrażalnej tragedii. W jego misce z wodą żyły nawet glonyCzytaj dalej

Szczeniaczek trwał przy ciele mamy

Wolontariusze zastali na miejscu potworny widok. Przerażony szczeniak siedział wtulony w martwe ciało swojej mamy i nie miał zamiaru ruszyć się z miejsca. Nie wiadomo, jak długo czekał na pomoc przy suczce, ale był odwodniony, wygłodniały i słaby. Wolontariuszka podała mu jedzenie i picie, ale nawet go nie tknął. Był w zbyt dużym szoku, nie był także zainteresowany niczym, co się wokół niego działo. Było wyraźnie widać, że trauma po wypadku i utracie mamy nie pozwalała mu na normalne funkcjonowanie. Trzeba jednak było przetransportować go do schroniska i spróbować mu pomóc.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Wolontariusze zabrali szczeniaka razem z ciałem mamy do schroniska. Suczce zorganizowano godny pogrzeb, ale nie wiadomo było, jak obejść się ze straumatyzowanym szczeniakiem. Biedactwo wciąż odmawiało jedzenia, gdy zabrano je do weterynarza, było wycieńczone. Po pewnym czasie zaczęło jednak pić specjalne odżywcze formuły dla psów. Bardzo powoli szczeniak zaczyna powracać do pełni sił, jednak jeszcze chwilę potrwa, zanim odzyska zaufanie i radość życia. Miejmy nadzieję, że pogrążony w żałobie szczeniaczek da sobie radę i powróci do zdrowia.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podarowała bezdomnemu kawę i bajgla. Gdy wychodziła, wręczył jej kawałek papieru. Wtedy wszystko stało się jasne
  2. Pojechali do lasu, żeby wyrzucić psa. Włożyli go do reklamówki i zostawili
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz
  5. Zabrała szczeniaka do schroniska, by pomógł wybrać nowego członka rodziny. Wybór ją zamurował
  6. Władze zdecydowały. Na południu Polski wszystko się zmieni. Nie ma odwrotu

źródło: pawmygosh.com

Następny artykuł