szczeniaczek
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Mały buldożek myśli, że jest groźny. Wideo ze szczeniaczkiem każdemu poprawi humor

12 Listopada 2020

Szczeniaczek buldoga francuskiego myśli, że jest wyjątkowo groźny. Jednak na razie nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, jaki jest malutki, wszystkie jego starania są więc przekomiczne! Wideo z udziałem malutkiego pieska sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Szczeniaczek o imieniu Greta myśli, że jest prawdziwym twardzielem. Maleńka suczka, mimo że porusza się jeszcze bardzo niezdarnie, a szczekanie wciąż nie do końca jej wychodzi, próbuje pokazać swojemu panu, że nie warto z nią zadzierać. Nie wie jednak, jak bardzo jest urocza i malutka!

Po wizycie u fryzjera jej york nie dawał jej spokoju. Gdyby nie on, już by nie żyłaPo wizycie u fryzjera jej york nie dawał jej spokoju. Gdyby nie on, już by nie żyłaCzytaj dalej

Szczeniaczek chce być groźny

Właściciel nagrał małą psinę w idealnym momencie. Buldogowi bardzo zależy na wejściu na kanapę, jednak ze względu na swoje niewielkie rozmiary musi poprosić o pomoc. Greta postanawia więc dać znać właścicielowi, że chciałaby, by wsadził ją na sofę i robi to w najsłodszy możliwy sposób.

Szczeniaczek podchodzi do swojego pana i próbuje dać mu do zrozumienia, że spodziewa się pomocy w wejściu na kanapę. Jednak gdy właściciel zaczyna droczyć się z pieskiem, ten błyskawicznie traci cierpliwość. Maluszek zaczyna szczekać, a na ten dźwięk po prostu trudno nie zareagować wybuchem śmiechu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka wbiegła pod koła rozpędzonego auta. Miała ważny apel do kierowców
2. Łzy same płyną po policzkach. Nowa świąteczna reklama Coca-Coli wzruszy każdego3. "Biedny owczarek, wskoczył do wody tylko dla rozrywki samolubnych właścicieli". Wstyd, jak zachowali się opiekunowie

Mały szczeniaczek próbuje szczekać

Szczeniaczek zaczyna wydawać z siebie, w jego mniemaniu pewnie groźne, powarkiwania i szczeknięcia, a właściciel po prostu nie może wytrzymać. Śmieje się z malucha i zaczyna go przedrzeźniać, co tylko bardziej zirytowało buldożka! Mała Greta brzmi bardziej jak nakręcana zabawka, niż jak prawdziwy pies z krwi i kości. Po dłuższej chwili właściciel w końcu się nad nią lituje i podnosi ją, by mogła usiąść obok niego na kanapie.

Jak można się domyślić, internauci są zafascynowani szczeniakiem. Komentarze pod klipem są pełne wyrazów zachwytu i żartów o groźnym maluchu.

- Cóż za okrutna bestia, jej zaciekłość nie zna granic!

-Też byłbym zdenerwowany, gdybyś nazwał mnie „Greta”, podczas gdy ja czuję się „Lordem Talonem, Zabójcą Potępionych”.

- Samo oglądanie wideo mnie przeraża, właściciel jest bardzo, bardzo odważnym człowiekiem, by stawić czoła „bestii”.

ZOBACZ WIDEO:

Wszystko trwało tylko chwilę, sekundy dzieliły kobietę od śmierci. Pitbull poświęcił się, aby uratować właścicielkęWszystko trwało tylko chwilę, sekundy dzieliły kobietę od śmierci. Pitbull poświęcił się, aby uratować właścicielkęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Polak mieszkający w Szwecji zdradził zaskakującą prawdę na temat skandynawskiego kraju. Czy turyści są bezpieczni w północnoeuropejskim kraju?
  3. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  4. Zrozpaczona właścicielka wszędzie szukała psa. Nagle znalazł się na cudzym balkonie, porażający widok
  5. Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Nowatorski projekt rosyjskiej armii. Nowy myśliwiec będzie mógł latać w kosmosie?

źródło: youtube.com

Następny artykuł