Ruger od zawsze jest częścią rodziną Bliss
Źródło: facebook/corie bliss

Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał

23 Lipca 2020

Syn od najmłodszych lat spędzał czas ze swoim czworonożnym przyjacielem. Chłopca i psa od zawsze łączyła nierozerwalna więź, co można dostrzec nawet na wielu zdjęciach. Mimo upływu lat, po dziś dzień ten duet wciąż pozostaje nierozłączny.

Syn Corie Bliss o imieniu Dylan od swoich najmłodszych lat wychowywał się w towarzystwie biało-czarnego psiaka o imieniu Ruger. Pupil został przygarnięty przez rodzinę Bliss, kiedy jeszcze był szczeniakiem i od samego początku bardzo lubił spędzać czas ze swoim młodym panem. Chłopak traktował swojego podopiecznego jak bliskiego przyjaciela, dlatego chciał, aby uczestniczył w przełomowych momentach swojego życia. Dylan postanowił zrobić sobie wspólne zdjęcie z szczeniakiem na pamiątkę rozpoczęcia szkoły podstawowej. Mama Dylana pochwaliła się unikatową pamiątką rodzinną dopiero po wielu latach.

Uczeń wysłał list nauczycielce po śmierci jej golden retrievera. Ciężko powstrzymać łzyUczeń wysłał list nauczycielce po śmierci jej golden retrievera. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Syn dorastał, a z nim jego pies

Od chwili, kiedy mama Dylana zrobiła pamiątkowe zdjęcie syna wraz z Rugerem minęła przeszło dekada. W tym czasie Dylan z rozbieganego dzieciaka stał się przystojnym, młodym mężczyzną. Nic dziwnego, że jego mamę rozpierało poczucie dumy i szczęście, kiedy chłopakowi udało się ukończyć szkołę średnią. Taka niezwykła okazja wymagała upamiętnienia, dlatego rodzina Bliss wpadła na pomysł, aby odtworzyć zdjęcie sprzed 10 lat.Dylan założył specjalny strój na zakończenie szkoły, przyjął ustaloną pozę obok swojego pupila i pozwolił mamie na sfotografowanie ich razem. Kobieta pochwaliła się oboma zdjęciami z uroczystości na swoim prywatnym koncie na Facebooku, gdzie wyznała, że czas, który upłynął między zdjęciami minął jej bardzo szybko i nie jest w stanie uwierzyć, jak szybko dzieci dorastają. Wydawało się, że jeszcze niedawno jej syn dopiero co szedł po raz pierwszy do szkoły, a już ją skończył!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
3. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Co za wspaniała pamiątka! Takie zdjęcia zawsze świetnie ukazują, jak ludzie i zwierzęta potrafią się zmienić na przestrzeni lat, a także przypominają, ile nasze zwierzaki wspólnie z nami przeszły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  3. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Rodzina spała na dziedzińcu. Stado małp wtargnęło do środka, wydarzyła się tragedia
  7. Niepokojące wieści z południa Polski. Grał na weselu. Miał koronawirusa. Sytuacja jest poważna

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł