Wierny pies na cmentarzu
Źródło: facebook/Noticias Animales de Argentina y el mundo

Mężczyzna podarował psa swojemu synowi. Kiedy zmarł, zwierzę codziennie przez 11 lat robiło niezwykłą rzecz

11 Czerwca 2020

Syn otrzymał od ojca wymarzonego psa o imieniu Capitan. Zwierzę szybko zadomowiło się w nowym domu, wielką miłością pokochało dziecko i mężczyznę, który wprowadził je do rodziny. Niestety, rok po adopcji ojciec, Miguel Guzman zmarł. Pies załamał się startą bliskiej osoby. To co robił przez 11 lat po śmierci mężczyzny wzrusza do łez.

W 2005 Miguel Guzman podarował swojemu 13-letniemu synowi psa o imieniu Capitan. Damian bardzo ucieszył się ze zwierzaka, jednak euforia nie trwała długo. Rok później ojciec zmarł, a pies postanowił uciec z domu. Rodzina szukała zwierzaka tygodniami, niestety ich działania były bezskuteczne. Pies zapadł się niczym kamień w wodę. Wszyscy zastanawiali się, co stało się z 4-letnim zwierzakiem. Czy znalazł nowego właściciela, czy miał wypadek, a może nie potrafi po prostu wrócić do domu?

Pies przez 11 lat odwiedzał cmentarz

Jakiś czas później prawda na temat zwierzaka wyszła na jaw. Biednego czworonoga zauważyli pracownicy cmentarza. Zwierzę zwróciło ich uwagę, ponieważ za dnia chodziło po cmentarzu, a później zawsze wracało na ten sam grób i dokładnie o 6 wieczorem kładło się na nim i zostawało na całą noc. Widać było, że Capitan był bardzo związany z właścicielem, nie potrafi pogodzić się z jego odejściem. Pracownicy zaczęli dokarmiać psa i przynosić mu wodę. Nikt nawet nie myślał o tym, aby przegonić psa.

Kundelek spał na grobie na cmentarzu. Nagrobek nie należał do jego właścicielaKundelek spał na grobie na cmentarzu. Nagrobek nie należał do jego właścicielaCzytaj dalej

Kiedy rodzina dowiedziała się o psie bardzo się ucieszyła, jednak zwierzę nie chciało z nimi wrócić do domu. Zaskakujące w tej historii jest to, że bliscy Miguela Guzmana nigdy nie zabrali czworonoga na cmentarz. Pies sam odnalazł drogę, a później grób opiekuna. Cmentarz był daleko od domu, więc zwierzę musiało pokonać wiele kilometrów, nim go znalazło. To jednak nie miało żadnego znaczenia. Liczyło się tylko to, aby być blisko opiekuna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wbrew pozorom na zdjęciu są dwa koty, ale tylko nieliczni potrafią je zauważyć. 3/4 osób wymięka po 5 minutach
2. Ustawili kamerę przed jamą, a po chwili pojawiła się wielka głowa. Nagranie z Polski zachwyca na całym świecie

Wierny pies opłakiwał swojego właściciela przez 11 lat, aż do dnia swojej śmierci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

PiesPies odwiedzał grób właściciela przez 11 lat
facebook/Noticias Animales de Argentina y el mundo
piesZwierzę nie chciało opuścić cmentarza
facebook/Noticias Animales de Argentina y el mundo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Ustawili kamerę przed jamą, a po chwili pojawiła się wielka głowa. Nagranie z Polski zachwyca na całym świecie
  3. Dziecko w strasznym stanie trafiło do szpitala. 2-latka pogryzł pies
  4. Adoptowali ogromnego kota. Kiedy mruczek wszedł na wagę, nie mogli uwierzyć
  5. Pies wyższy od Marcina Gortata został podwójnym rekordzistą. Olbrzym zadziwił cały świat
  6. Radosław Majdan podzielił się wzruszającym zdjęciem z rana. Przepiękny widok, rozczuli każdego

Źródło: lolmania.eu

Następny artykuł