pies schronisko
Źródło: pixabay/katerinavulcova

Zabierz psa ze schroniska na spacer. Wyjątkowa akcja na Światowy Dzień Zwierząt 2020

2 Października 2020

Światowy Dzień Zwierząt 2020 obchodzimy w niedzielę, 4 października. Tego dnia osoby chętne mogą zabrać psiaka z toruńskiego schroniska na spacer. Wyjątkowa akcja potrwa przez 3 godziny. Z pewnością podopieczni przytuliska ucieszą się na Twój widok!

Światowy Dzień Zwierząt 2020 w Toruniu. Schronisko mieszczące się przy ul. Przybyszewskiego 3 zachęca wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ich wyjątkowej akcji. Już po raz 4 osoby pełnoletnie będą mogły zabrać zwierzaka na spacer. Nie trzeba przejść wcześniej specjalnego szkolenia. Wystarczą chęci i dobre buty do chodzenia, tak aby zwierzak nam nie uciekł, a spacer dla wszystkich był przyjemnością.

Żył na farmie, przywiązany do łańcucha. Los psa poruszył światowej sławy aktora, który go adoptowałŻył na farmie, przywiązany do łańcucha. Los psa poruszył światowej sławy aktora, który go adoptowałCzytaj dalej

Światowy Dzień Zwierząt - zabierz psa na spacer

- Już w niedzielę czwarta edycja otwartych spacerów spod szyldu akcji "Wyprowadź PSA!" ? Tego dnia psiaka na spacer może zabrać każdy, wystarczy jedynie być pełnoletnim, a szkolenie czy też jego brak, w tym dniu nie ma znaczenia :) Najbliższa niedziela, godz. 12-15. Zapraszamy!!! - czytamy na Facebooku schroniska.

Osoby czekające w kolejce na psa muszą mieć zakryty nos i usta. Pamiętajcie, że zwierzęta nie zarażają koronawirusem, nie ma żadnych powodów do obaw. Psy są bezpiecznymi towarzyszami, nie należy się ich obawiać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nowe produkty w Biedronce dla psów i kotów. Świetne ceny, ale oferta wkrótce znika z półek
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Światowy Dzień Zwierząt 2020

Światowy Dzień Zwierząt przypada na 4 października. To coroczne święto wszystkich stworzeń. Ustanowione je dzień po rocznicy śmierci św. Franciszka z Asyżu, uznawanego przez chrześcijan za patrona wszystkich zwierzaków. Średniowieczny duchowny twierdził, że powinniśmy traktować je bardziej, jak równorzędne nam byty, niż poddane nam istoty.

Pamiętaj, jeśli nie masz zwierzaka w domu, zawsze możesz wspomóc jakąś organizację pro zwierzęcą, fundację, schronisko czy prywatną zrzutkę. Pomaganie jest super, a dobro zawsze wraca! Warto pomagać każdego dnia, nie tylko od święta. Jeśli jeszcze tego nie robisz, możesz zacząć dzisiaj. Wystarczy nawet nakarmić bezdomnego kota lub psa, a ten z pewnością Ci się odwdzięczy.

Turyści robili lwom zdjęcia, szybko pożałowali. Wideo ku przestrodze, mogło się skończyć dużo gorzejTuryści robili lwom zdjęcia, szybko pożałowali. Wideo ku przestrodze, mogło się skończyć dużo gorzejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?
  2. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu
  3. Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra
  4. Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działać
  5. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona
  6. 1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasne

Źródło: Facebook

Następny artykuł