mama pies niesie jedzenie
Źródło: youtube.com/ ViralHog

Dał suczce jedzenie, a ona go nie zjadła. Pobiegł za nią, aby odkryć jej tajemnicę

30 Lipca 2020

Suczka podeszła do mężczyzny jedzącego posiłek na świeżym powietrzu. Wyglądała na zabiedzoną, więc mężczyzna postanowił podzielić się z nią kawałkiem mięsa. Pies chwycił jedzenie w zęby, jednak nie zjadł go. Pobiegł za do w dół ulicy. Człowiek zdziwiony niecodziennym zachowaniem czworonoga postanowił pójść za nim.

Suczka poprowadziła go przez bazar i kilka bocznych uliczek na jedno z podwórek. Mężczyzna myślał, że pies chciał po prostu zjeść w spokoju, z dala od ulicznego zgiełku. Jednak suczka, idąc w swoją stronę, cały czas odwracała się sprawdzając, czy ktoś za nią podąża. Kiedy mężczyzna dogonił psiaka, zrozumiał dlaczego.To, co zobaczył bardzo go poruszyło.

Wyprowadził się na pustkowie w bardzo szczytnym celu. Piękna historia o miłościWyprowadził się na pustkowie w bardzo szczytnym celu. Piękna historia o miłościCzytaj dalej

Suczka pokazała mężczyźnie powód dla którego odbiegła z jedzeniem

Pies zatrzymał się patrząc na mężczyznę. Wyglądał, jakby zastanawiał się, czy może powierzyć mu swój sekret. Najwyraźniej człowiek wyglądał na godnego zaufania. Z jednego z zakamarków podwórka wybiegły cztery malutkie, rozkoszne szczeniaki. Suczka położyła przed nimi zdobyty kawałek mięsa i pozwoliła im go zjeść. Maluchy rzuciły się na posiłek i podbiegły do niespodziewanego gościa. Psiaki wraz z matką zachowywały się tak jakby chciały podziękować człowiekowi za otrzymany przysmak. Psie dzieciaki nie kryły zainteresowania torebką z resztą posiłku mężczyzny. Jeden z nich był jednak szczególnie zainteresowany odwiedzinami człowieka. Od razu do niego podbiegł i został z nim długo po tym, jak jego bracia rozbiegli się po okolicy.

DZISIAJ GRZEJE:1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Husky został wychowany przez koty. Teraz zachowuje się dokładnie jak one

Psy wykazują się niebywały instynktem macierzyńskim

Psie matki bardzo często odmawiają sobie jedzenia, by móc nakarmić szczeniaki. Większość z nich zrobi wszystko, żeby chronić swoje młode i zapewnić im jak najlepszą opiekę. Czasem słyszy się nawet o przypadkach, w których suczki doprowadzają człowieka do swoich dzieci, którymi same nie mogą się zająć, by ten je nakarmił lub przygarnął. Oczywiście zdarzają się wyjątki od tej reguły, jednak zazwyczaj instynkt ten jest na tyle silny, że matka jest zdolna poświęcić wszystko i dokonywać rzeczy, które nigdy nie przyszłyby do głowy innego psa, byle tylko zapewnić swoim dzieciom szansę na przeżycie.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Na zdjęciu schował się pies. 90% osób poddaje się w kilka sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. 3-letni owczarek niemiecki cały czas wygląda jak szczeniak. Za słodkim wyglądem kryje się choroba
  7. Porażające zdjęcia z Karpacza. Co się dzieje?

Źródło: kochamzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł