suczka emeryta
Źródło: facebook.com/Association Sauve ton bourbon et Cie

Senior wyszedł ze szpitala i nie przyjął swojej wiernej suczki. Okropny, inny niż wszyscy myślą powód

29 Lipca 2020

Suczka nie chciała opuścić swojego pana, który zasłabł w czasie spaceru. Na parę natknęła się inna spacerowiczka wyprowadzająca swoje psy. W pewnym momencie jeden z nich zaczął głośno szczekać, domagając się, by kobieta poszła za nim. Gdy podążyła za swoim pupilem dostrzegła mężczyznę leżącego na ziemi.

Suczka nie wiedząc co się dzieje, pilnowała swojego pana. Kobieta, która ich znalazła od razu wezwała pogotowie. Stan emeryta był poważny. Pies nie chciał opuścić swojego pana w potrzebie. Nawet gdy ratownicy dotarli na miejsce i chcieli przewieźć starszego mężczyznę do szpitala, czworonóg nie chciał go zostawić. Nie mógł jednak pojechać z nimi w karetce. Jako, że mężczyzna był nieprzytomny i nie miał przy sobie dokumentów sanitariuszom nie udało się go zidentyfikować, więc jego bliscy nie mogli się nim zająć.

Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowieOdbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Suczka znalazła się pod opieką kobiety

Kobieta nie mogła patrzeć obojętnie na cierpienie zwierzaka. Zdecydowała zaopiekować się nim, do czasu aż jego pan wyzdrowieje. Pies był bardzo zestresowany nowym otoczeniem i brakiem swojego ukochanego opiekuna. Suczka straciła apetyt, nie miała energii, wyglądała jakby czekała jedynie na moment, w którym będzie mogła wrócić do domu. Gdy staruszek wyszedł ze szpitala tymczasowa opiekunka jego psa postanowiła od razu zawieźć do niego jego pupila. Stojąc przed mieszkaniem mężczyzny spodziewała się ujrzeć radosną scenę ponownego spotkania starych przyjaciół. Pies był podekscytowany wizją powrotu do domu. Bardzo tęsknił za swoim właścicielem, w końcu jednak znalazł się na wyciągnięcie łapy od właściciela, którego tak bardzo mu brakowało.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Ogromne poruszenie w sieci. Przed chwilą Michał Szpak pokazał miłość swojego życia, jest zdjęcie
3. Dlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć

Zaskakujący finał historii

Gdy senior otworzył drzwi mieszkania pies od razu radośnie do niego podbiegł i zaczął łasić się i przymilać. Mężczyzna wyglądał jednak na zdezorientowanego a nie rozradowanego. W wyniku urazu jakiego doznał gdy znalazła go kobieta doznał częściowej amnezji. Emeryt nie pamiętał o tym, że w ogóle miał psa. Nie chciał uwierzyć w to, że mógłby nie pamiętać pupila. Nie chciał przyjąć go z powrotem, bo nie widział możliwości by mógł zapomnieć o tak ważnej istocie. Kobieta postanowiła więc zabrać psa z powrotem do siebie. Nazwała suczkę Bobynette, a później przekazała informacje o psie fundacji Association Sauve ton Bourbon et Cie, która przejęła opiekę nad czworonogiem. Pod opieką specjalistów pies zaczął jeść samodzielnie i odrobinę odżył. Wydaje się powoli godzić ze swoją sytuacją. Niedługo trafi do adopcji. Mamy nadzieję, że znajdzie nowy dom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Wśród 99 kotów ukrył się 1 pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć w mniej niż 30 sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  6. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  7. 22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł