suczka
Źródło: youtube.com/ Viktor Larkhill

Suczka z ogromnym guzem całe życie spędziła przykuta do ściany. Jej reakcja na ratowników łamie serce

28 Sierpnia 2020

Suczka całe swoje życie spędziła przykuta łańcuchem do ściany. Właściciele nie przejmowali się zwierzakiem - piękny fox terrier zamienił się w smutnego, zaniedbanego psa. Psina wyglądała jak siedem nieszczęść, jednak ktoś postanowił ją uratować. Wtedy odkryto, że ma dużo poważniejszy problem, niż splątana sierść.

Suczka przywiązana łańcuchem na podwórku miała smutne życie. Została potraktowana jak niepotrzebny przedmiot, na szczęście znaleźli się dobrzy ludzie, którzy postanowili jej pomóc. Psina została uwięziona na podwórku wśród maszyn rolniczych, a właściciel zapomniał o niej na długie lata. Gdy wolontariusze zjawili się na miejscu, zaniedbany i niechciany pies był tak spragniony kontaktu, że bez przerwy machał ogonem i przymilał się do nich.

Płakać się chce. 6-letnie dziecko rzucało szczeniakiem jak piłką, nagranie dla osób o mocnych nerwachPłakać się chce. 6-letnie dziecko rzucało szczeniakiem jak piłką, nagranie dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Suczka spędziła życie na łańcuchu

Suczka nie miała nawet imienia. Właściciel nie zamierzał zaprzątać sobie głowy zwierzęciem, nie wiadomo więc, dlaczego właściwie je przygarnął. Psina gdy tylko zobaczyła, że w jej stronę zmierzają ludzie, zaczęła się cieszyć. Kiedy do niej mówili, była szczęśliwa jak nigdy. Choć wyglądała na bardzo smutną i zaniedbaną, nadal pragnęła kontaktu z człowiekiem, jak niczego innego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Znalazł na podłodze zjedzoną karmę kocią. Rozwiązanie tej zagadki jest inne niż myślisz
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
3. Pitbull tylko czekał aż właściciele wyjdą z domu. Na gorącym uczynku przyłapała go ukryta kamera

Suczka dostała nowe życie

Fox terrier prawie nic nie widział przez zaniedbaną sierść, splątaną na całym ciele. Przykuta do krótkiego łańcucha suczka miała jednak dużo poważniejszy problem, niż dredy pozlepiane z brudu. Tuż przy jej odbycie, pod ogonem, znajdował się gigantyczny guz. Gdy wolontariusze próbowali delikatnie go dotknąć, suczka od razu zaczynała piszczeć i płakać. Szybko uwolnili ją z uwięzi, na której była przez całe życie. Biedna sunia pierwszy raz w życiu zobaczyła coś więcej, niż podwórze, gdzie mieszkała. Wolontariusze natychmiast zawieźli ją do weterynarza. Zaniedbana psina otrzymała imię Maria. Widać po niej, że wiele przeżyła. Mimo że na widok ludzi machała ogonkiem i domagała się pieszczot, jej pyszczek wyglądał bardzo smutno. Dobrzy ludzie zatroszczyli się jednak o suczkę, szybko usunęli jej dwa ogromne guzy i pomogli jej wrócić do zdrowia. Minęło kilka miesięcy i suczka odnalazła już nowy dom. Teraz Maria w końcu jest szczęśliwa i zdrowa!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. 2-miesięczny chłopiec nagle przemówił. Co powiedział? Jest wideo
  3. Niewidomy pies wrócił do schroniska. Powody dla których go oddano zdumiewają
  4. Chihuahua zobaczył, jak inne psy bawią się jego zabawkami. Aż się w nim zagotowało, można się popłakać ze śmiechu
  5. Małe labradory walczą ze sobą. Wtedy zjawia się ich mama i reaguje w jedyny słuszny sposób
  6. Pilny apel sanepidu, poszukiwani klienci restauracji. Kelner zakażony, miał kontakt z setkami osób

źródło: youtube.com

Następny artykuł