Bezdomny mężczyzna przytula psa
Źródło: Youtube/Stories of Animals

Kobieta spotkała bezdomnego i jego psa. Ostatnie życzenie mężczyzny wyciska łzy z oczu

27 Kwietnia 2020

Pies miał tylko swojego właściciela. Niestety, bezdomny mężczyzna chorował. Właściciel nie zostawił psa, zrobił wszystko, aby znaleźć mu kochający dom, gdy jego zabraknie.

Ta historia brzmi jak pomysł na scenariusz filmowy. A jednak naprawdę miała miejsce. W grudniowy wieczór uwagę Jenine-Lacette DShaze przykuł pewien bezdomny mężczyzna z psem. Mimo, że sam trząsł się z zimna, próbował ogrzać swojego czworonoga. Kobieta postanowiła mu pomóc. Przyniosła z samochodu artykuły higieniczne, koc oraz karmę dla kotów, którą dała głodnemu psu. Wzruszony okazaną pomocą mężczyzna zaczął rozmowę... To, co usłyszała Jenine-Lacette zmieniło jej życie.

Mężczyzna, który stracił wszystko miał tylko psa

Okazało się, że mężczyzna był po tragicznych przejściach. Clifford James Herbert, bo tak się nazywał, zanim został bez dachu nad głową, był rolnikiem oraz właścicielem zakładu samochodowego. Wszystko się dobrze układało, aż do momentu, kiedy Clifford poważnie zachorował na serce. Musiał być operowany i wyniku powikłań pooperacyjnych nie był w stanie wykonywać pracy.

To, co miało miejsce później przypomina efekt domina - mężczyzna stracił cały majątek, później dach nad głową, a na koniec okazało się, że cierpi na raka. Opuszczony przez wszystkich został prawie sam. Prawie - bo cały czas, nawet w tych tragicznych okolicznościach mógł liczyć na swojego psa. Suczka o imieniu Dziecko zawdzięczała mężczyźnie życie - Clifford uratował ją od jej poprzedniego właściciela, który się nad nią znęcał. Mężczyzna nie mógł ukryć łez wzruszenia opowiadając o swojej towarzyszce, której dał imię... Dziecko!

Chory mężczyzna prosi o tylko jedną rzecz

Niestety Clifford dowiedział się, że nowotwór jest w ostatnim stadium i dla mężczyzny nie ma ratunku. Zrozpaczony wyznał do Jenine-Lacette i ze łzami w oczach błagał ją o pewną przysługę... Ostatnim życzeniem bezdomnego było znalezienie kochającego domu dla jego wiernej czworonożnej przyjaciółki.

Jenine poruszona historią mężczyzny i suczki postanowiła, że spełni jego wolę. Kiedy niedługo po ich rozmowie Clifford zmarł, zaopiekowała się suczką Dziecko. Dołożyła wszelkich starań, żeby zapewić jej nowych właścicieli, którzy dadzą jej miłość i otoczą ją opieką. Całe szczęście bardzo szybko udało się znaleźć dom dla psa. Suczka otoczona jest odpowiednią opieką. Chociaż z pewnością dalej tęskni za Cliffordem.

ZOBACZ WIDEO:

Clifforda i jego psa łączyła niezwykła więźClifforda i jego psa łączyła niezwykła więź
Youtube/Stories Of Animals

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ugaszono Biebrzański Park Narodowy. Młode zwierzęta nie wiedziały, że miały uciekać
  2. Pies zaatakowany w Łodzi wraca do zdrowia. Dobre wiadomości
  3. Właściciel zmarł z powodu koronawirusa. Chihuahua szuka nowego domu, jest w schronisku za granicą
  4. Kot i niemowlę? 7 etapów tworzenia się głębokiej więzi
  5. Uratowali lisa z hodowli na futra. Teraz zwierzę zachowuje się jak pies
  6. Kobieta pojawiła się w domu z noworodkiem. Psy i kot nie wiedziały jak mają zareagować

Źródło: webniusy.com

Następny artykuł