Pies po przejściach nie potrafił nikomu zaufać
Źródło: instagram/wellettas

Okropnie skrzywdzona suczka straciła zaufanie do ludzi. Dopiero spotkanie z dzieckiem zmieniło cały jej świat

26 Września 2020

Suczka o imieniu Nora wychowała się wśród ludzi, którzy nie okazywali jej choćby cienia empatii. W życiu zwierzęcia doszło do traumatycznych zdarzeń, które miały ogromny wpływ na jego już i tak zszarganą psychikę. Nawet gdy znalazła schronienie w domu nowej rodziny, wszyscy domownicy byli przeświadczeni, że szanse na odzyskanie jej zaufania zostały bezpowrotnie zaprzepaszczone. Na szczęście byli w błędzie. Najmłodszy członek rodziny znalazł niezawodny sposób na zyskanie sympatii suczki.

Suczka należąca do rasy pointer była częstym obiektem znęcania się przez poprzednich właścicieli. Wystraszony pies był nauczony, że każda interakcja z człowiekiem równała się niewyobrażalnemu cierpieniu, dlatego unikała wszystkich ludzi jak ognia. Jej życie drastycznie się zmieniło, gdy trafiła do schroniska dla zwierząt, z którego wkrótce potem adoptowała ją Elizabeth Spence. Kobieta była świadoma, że opieka nad psem po przejściach jest dużym wyzwaniem, jednak nie miała zamiaru się poddawać i przyjęła Norę pod własny dach.

Wskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaWskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaCzytaj dalej

Suczka panicznie bała się ludzi

Gdy nowa właścicielka Nory zobaczyła ją po raz pierwszy w schronisku, od razu poczuła, że suczka kryje w sobie niewyobrażalne pokłady miłości, które pozostają w uśpieniu wskutek życiowej traumy. Była pewna, że jest słodka i łagodna, dlatego postanowiła pomóc jej rozkwitnąć na nowo i stać się wymarzonym członkiem rodziny. Z początku Nora nie potrafiła zaufać swoim nowym właścicielom, dlatego trzymała się na uboczu i próbowała nikomu nie wchodzić w drogę. Jednakże, w domu państwa Spence zawsze gościły najrozmaitsze zwierzęta, dlatego Elizabeth i jej mąż mieli pewność, że Nora wkrótce nabierze pewności i nigdy nie będzie samotna. Tak też się stało. Z każdym dniem suczka nawiązywała coraz mocniejszą nić porozumienia z pozostałymi czworonogami. Oprócz tego, małżeństwo miało w planach założenie rodziny. W ciągu najbliższych lat na świat przyszła aż trójka ich potomstwa, która zmieniła świat Nory nie do poznania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jest tak mały, że mieści się w kubku. Pudel toy to jeden z mniejszych psów na świecie
2. Pies przeprasza swojego kolegę za zjedzenie przysmaku. Nic słodszego dziś nie zobaczycie
3. Golden retriever wpadł w głęboką na 12 metrów dziurę w ziemi. Bardzo się bał, musieli interweniować strażacy

Spotkanie z dziećmi uratowało straumatyzowaną suczkę

Kiedy Elizabeth urodziła syna Archiego, Nora momentalnie odżyła. Właściciele zrozumieli, że miłość do najmłodszego członka rodziny była tym, czego potrzebowała, aby nauczyć się ufać człowiekowi na nowo. Od narodzin chłopca pointer przyjął rolę jego obrońcy i opiekuna. Ten duet stał się nierozłączny. Nora zawsze była przy boku malucha, a najbardziej na świecie uwielbiała z nim spać. Widok tej dwójki był tak uroczy, że mama Archiego zdecydowała się podzielić zdjęciami dziecka i pupila na Instagramie. W ten sposób w sieci pojawiło się nowe konto, które dziś obserwuje już 118 tysięcy osób. Elizabeth jest przekonana, że relacja Nory z Archim pozwoliła jej zapomnieć o tragicznej przyszłości i zrozumieć, że nie każdy człowiek chce zrobić jej krzywdę.

Wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia, aby wzruszyć się tą historią do łez. Wspaniale, że Nora jest nareszcie szczęśliwa, a Archiemu wróżymy świetlaną przyszłość w roli zaklinacza zwierząt.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Poruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaPoruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjacielaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Studnia skrywała skarby sprzed tysięcy lat. Archeolodzy dokonali największego odkrycia w historii
  2. Pitbull i niewidoma kura. Niewiarygodna historia, przecieramy oczy ze zdumienia
  3. Suczka zobaczyła, że ktoś zabiera jej jedyne dziecko. Zareagowała błyskawicznie, niezwykłe wideo
  4. Kot kradnie psu jedzenie z miski. Reakcja border collie jest najsłodsza na świecie
  5. Pies pasterski za nic nie chce opuścić gabinetu ukochanego weterynarza. Większość psów zachowuje się dokładnie odwrotnie
  6. Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcie

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł