suczka w ciązy
Źródło: ratujemyzwierzaki.pl/Fundacja "Canum Argentaria"

Ktoś wyrzucił ciężarną suczkę z samochodu. Nie miała nawet siły pić, potrzebna jej pomoc

26 Sierpnia 2020

Suczka została pozostawiona sama sobie w fatalnym stanie. Została uratowana tylko dlatego, że cudem zauważyli ją pracownicy pobliskiej stacji benzynowej. Gdy na miejsce przyjechali wolontariusze, okazało się, że suka jest w zaawansowanej ciąży. Niestety, jest w fatalnym stanie. Fundacja "Canum Argentaria" robi wszystko, by jej pomóc.

Suczka została cudem odnaleziona. Ostatkiem sił doczołgała się do stacji benzynowej w Radzanowie koło Radomia. Zauważyli ją pracownicy, okazało się, że jest w zaawansowanej ciąży. Gdy w końcu spoczęła na stacji, nie miała siły się już ruszyć. Leżała w miejscu i nie dawała rady nawet napić się wody, którą podały jej pracownice stacji. Teraz znaleziona kilka dni temu porzucona psina walczy o życie. Wciąż można jej pomóc.

Łódź. Odnaleziono staruszkę, która wyszła na spacer z buldogiem. Ale pies nie wrócił do domuŁódź. Odnaleziono staruszkę, która wyszła na spacer z buldogiem. Ale pies nie wrócił do domuCzytaj dalej

Suczka w fatalnym stanie

Nie wiadomo, jak suczka przeżyła i ile czasu błąkała się bez celu. Wiadomo za to, że w okolicy bardzo często porzuca się niechciane psy w lesie. Psina musiała więc samodzielnie przejść kilka kilometrów w zaawansowanej ciąży i upale. Szukała pomocy, całe szczęście udało jej się dotrzeć na stację, zanim było za późno. Przyjechała po nią osoba z fundacji, suczka nawet nie miała siły zareagować strachem na obcą osobę. Gdy dotarły do domu, wygłodzone zwierzę zjadło prawie pół kilograma karmy na raz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
3. Dramat polskiego hodowcy papug. W kilka sekund stracił kilkadziesiąt ukochanych zwierząt

Suczka została szybko zabrana do weterynarza, gdzie ustalono, że na sterylizację aborcyjną jest już za późno, do tego i tak ma pasożyty i nie można jej operować. Wyjęto jej kilka kleszczy i zrobiono morfologię. Nie wiadomo, kiedy psina urodzi, nie wiadomo, jak duży będzie miot i czy na pewno nie będzie miała babeszjozy wywołanej przez liczne ukąszenia kleszczy. Fundacja"Canum Argentaria" nie zamierza usypiać ślepego miotu - chce pomóc suczce i jej nienarodzonym jeszcze szczeniakom odzyskać szansę na godne życie. Potrzebuje jednak pomocy - można wpłacić nawet symboliczną kwotę na zbiórkę, do której link znajdziecie TUTAJ.

Aktualizacja: Sunia urodziła. 6 szczeniąt. 3 suczki i 3 psy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Nagranie z przetwórni drobiu doprowadza do łez. Dwa razy zastanowisz się, zanim kupisz kurczaka na obiad
  4. 5-latka otoczona stadem 14 owczarków niemieckich. Ojciec wszystko nagrał
  5. Właściciele osłupieli, gdy zobaczyli co przyniósł im kot. Natychmiast zaczęli nagrywać
  6. Skandal w Kołobrzegu. Turyści i mieszkańcy oburzeni. Karygodny błąd

Następny artykuł