pies w łóżku
Źródło: unsplash.com/Nithish Narasimman

Mężczyzna odkrył, że jego suczka wpatruje się w niego każdej nocy. Po odkryciu powodu łzy napłynęły mu do oczu

26 Sierpnia 2020

Suczka ze schroniska trafiła do domu mężczyzny. Pies wiele przeszedł, zanim w końcu trafił pod jego opiekę. Zwierzęta, które doznały traumy lub były źle traktowane często zachowują się w specyficzny sposób. Zwykle powtarzają pewne zachowania lub rytuały, które ich zdaniem ochronią je przed kolejnymi przykrymi doświadczeniami. W wielu wypadkach boją się konkretnych przedmiotów lub sytuacji. Pewnej nocy właściciel zauważył, że adoptowany przez niego pies bacznie przypatruje mu się kiedy leży w łóżku.

Suczka powtarzała to zachowanie co noc. Mężczyzna zaczął się zastanawiać, o co może jej chodzić. Z początku podejrzewał, że pies trzyma wartę przy jego łóżku, upewniając się, że nic mu się nie stanie podczas snu. Zwierzęta często wykazują takie instynkty. To relikt z czasów, gdy nie były udomowione. Żyjąc dziko w lasach lub na rozległych polach były narażone na ataki drapieżników. Pilnowały więc siebie nawzajem, by w razie czego odeprzeć atak, lub zbudzić się w porę i rzucić do ucieczki.

York spotkał na spacerze bezdomnego kotka. Właścicielka była porażona jego zachowaniem, niezwykłe wideoYork spotkał na spacerze bezdomnego kotka. Właścicielka była porażona jego zachowaniem, niezwykłe wideoCzytaj dalej

Suczka co noc patrzyła na śpiącego mężczyznę

Suczka co noc powtarzała swoje zachowanie. Siadała w nogach łóżka, lub w rogu pokoju, tak by zawsze mieć swojego pana w polu widzenia. Zachowanie było na tyle niepokojące i dziwne, że mężczyzna przeprowadził małe śledztwo, mające na celu wyjaśnienie całej sytuacji. Przeczucie mówiło mu, że chodzi o jakiś fakt z czasów, zanim przygarnął czworonoga. Postanowił pojechać do schroniska, z którego odebrał zwierzaka i spytać personel jak do niego trafił i czego doświadczał jego pupil w poprzednim domu. Rytuał psa był szczególnie dziwny, biorąc pod uwagę, że poza tym zachowywał się zupełnie normalnie. Był kochającym zwierzakiem, uwielbiającym zabawę i kontakt z człowiekiem. Nic innego nie wydawało się w wypadku suczki w typie golden retrievera nietypowe.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać
2.Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
3. Dramat polskiego hodowcy papug. W kilka sekund stracił kilkadziesiąt ukochanych zwierząt

Suczkę spotkało coś strasznego

Okazało się, że historia psiaka jest szczególnie przykra. Poprzednia rodzina pozbyła się go w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Jednego dnia suczka zasnęła jak zwykle po kolacji. Następnego zbudziła się w schronisku, otoczona obcymi zwierzętami i nieznanymi sobie ludźmi. Nigdzie nie mogła znaleźć swojej rodziny. Porzucenie zwykle stanowi dla psa wielką traumę. W tym wypadku wiązało się z kompletną dezorientacją i przerażeniem.

Właściciele, chcąc uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podali psu leki uspokajające, które sprawiły, że zasnął jak kamień. Potem przewieźli go do schroniska, gdzie dopełnili wszystkich formalności związanych z przekazaniem placówce opieki nad suczką. Pies obudził się w zupełnie nowym nieznanym miejscu. Liczył, że właściciele szybko go stamtąd zabiorą, mijały jednak dni, a nikt nie przejmował się jego losem. Zwierzak nie chciał, by sytuacja się powtórzyła, dlatego zawsze, zanim poszedł spać, upewniał się, że jego właściciel już zasnął i nie porzuci go w nocy, tak jak miało to miejsce ostatnio.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 2-letnia córka w nocy zaczęła krzyczeć z rozpaczy. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło, kto zbliżał się do jej łóżeczka
  2. Odwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymi
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Był blisko Andrzeja Dudy. Zakaził się koronawirusem. Kancelaria Prezydenta potwierdza

źródło: youtube.com

Następny artykuł