suczka ucieka
Źródło: youtube.com/ViralHog

Suczka żebrała na ulicy o jedzenie. Mężczyzna postanowił ją śledzić, osłupiał gdy poznał prawdę

24 Września 2020

Suczka podeszła do pewnego mężczyzny na ulicy. Najwyraźniej uznała go za dobrego człowieka, ponieważ właśnie jego postanowiła poprosić o jedzenie. Dostała kawałek kurczaka, jednak faceta zastanowiło zachowanie psiny. Wcale nie zjadła ona bowiem na jego oczach, a błyskawicznie gdzieś pobiegła. Mężczyzna nabrał więc podejrzeń.

Suczka zaintrygowała mężczyznę, postanowił więc sobie, że musi koniecznie poznać jej tajemnicę. Po tym, jak pierwszy raz dostała od niego jedzenie, psina wróciła poprosić o więcej. Wtedy właśnie facet postanowił, że sprawdzi, gdzie ostatnio udał się pies z przysmakiem. Udało mu się nagrać wszystko, a gdy odkrył, co robiła z jedzeniem sunia, opadła mu szczęka.

Lew i dziecko wystąpili razem w programie na żywo. Zabrakło sekund, by doszło do tragediiLew i dziecko wystąpili razem w programie na żywo. Zabrakło sekund, by doszło do tragediiCzytaj dalej

Suczka prosiła o jedzenie

Bezdomne zwierzęta czasem nie mają jak zdobyć pokarmu, muszą więc posunąć się do żmudnej, ale dość skutecznej metody - żebrania. Zawsze znajdzie się ktoś, kto poczęstuje psiaka częścią swojego posiłku i sprawi, że jego dzień będzie odrobinę lepszy. Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna wręcza głodnej suczce kawałek kurczaka, a ta natychmiast łapie go w zęby i odbiega. Facet rusza za nią w pościg - bardzo go bowiem ciekawi, co sunia zrobi z otrzymanym jedzeniem. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Do sieci wyciekło wstrząsające wideo. Mężczyzna gołymi rękoma siłował się z jeleniem, zwierzę było w potrzasku
2. Gigantyczny szczur został wyciągnięty z kanalizacji. Gdy poznali prawdę, zamarli
3. Zarośnięty lakeland terier przeszedł zdumiewającą metamorfozę.

Sekret suczki

Po dłuższym spacerze za suczką trzymającą w zębach kurczaka mężczyzna w końcu poznał jej sekret. Tajemnicza psina zaprowadziła go na czyjeś otwarte podwórze. Dopiero gdy znalazła się na dobrze znanym sobie terenie, wypuściła z pyska jedzenie. To wystarczyło, by spod rozpadającej się konstrukcji na podwórku wyszło stadko szczeniaków! Suczka okazała się po prostu dobrą mamą - zamiast myśleć o sobie, przynosiła przysmaki dzieciom. To oczywiście naturalna reakcja zwierząt, ale i ludzi - instykt macierzyński wręcz nakazuje, by na pierwszym miejscu stawiać swoje potomstwo. Gdy szczeniaki zobaczyły, że mama przyprowadziła gościa - a ten przyszedł z aromatyczną torebką po mięsie - natychmiast do niego podbiegły. Mama tylko je obserwowała, jakby chciała powiedzieć, że ten mężczyzna jest godny zaufania! W końcu pomógł nakarmić jej dzieci - i to dwa razy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  3. Szczeniak utknął między metalowym ogrodzeniem. Nagrano przejmującą akcję ratunkową
  4. Właściciele zakochali się w kotce od pierwszego wejrzenia. Urodziła się z plamką w wyjątkowym kształcie
  5. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia niedźwiedzi polarnych. Wystarczy jedno spojrzenie, by zalać się łzami
  6. Oburzające słowa Cejrowskiego. Podróżnik wywołał kolejny skandal. Internet nie zapomina

źródło: youtube.com

Następny artykuł