suczka goni auto
Źródło: facebook.com/thedodosite

Suczka goniła samochód odjeżdżający z jej szczeniakami. Niewiarygodne nagranie z pościgu

23 Września 2020

Suczka została nagrana podczas niesamowitego pościgu za samochodem. Powód pogoni był prosty - w odjeżdżającym aucie były jej szczeniaki. Cała akcja została zaplanowana i nagrana przez ludzi, którzy zmusili sunię do podjęcia tego ogromnego wysiłku. Mieli ważny powód!

Suczka została zmuszona do dzikiej pogoni za swoimi dziećmi. Biedna psia mama znalazła się w bardzo ciężkiej sytuacji. Ratowniczka zwierząt o imieniu Karlee otrzymała informację, że w jej okolicy żyją dziko szczeniaki. Sprawa wymagała pośpiechu, bowiem pieski zamieszkiwały teren przeznaczony do zburzenia. Mieszkańcy próbowali wyciągnąć pieski spod drewnianej konstrukcji, jednak bezskutecznie.

Lubelskie. Kierował motocyklem, podróżował z córką. Na drogę wybiegł im łoś, okropna tragediaLubelskie. Kierował motocyklem, podróżował z córką. Na drogę wybiegł im łoś, okropna tragediaCzytaj dalej

Suczka pozbawiona dzieci

Szczeniaki były zbyt przerażone by współpracować. Wtedy zainterweniować musiała Karlee. Dziewczyna udała się w miejsce zamieszkania zwierzaków. Faktycznie, piesków nie dało się wyciągnąć spod ogromnej sterty drewna, ratowniczka musiała więc użyć podstępu i zwabić jej jedzeniem i wodą. Cały proces zajął 3-4 dni. Na szczęście w końcu się udało i każdy ze szczeniaków został w końcu uwolniony. Karlee była przeszczęśliwa, że udało jej się ocalić szczeniaki, nurtowało ją tylko jedno pytanie - gdzie mogła się podziać ich mama?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabrać
2. Żona oskarżyła go o podjadanie z lodówki. Kiedy zobaczył nagranie z ukrytej kamery, oniemiał
3. Nagrano najgrzeczniejszego kota w kraju. Zwierzak zawstydził wszystkich dżentlemenów

Szczenięta zostały objęte opieką weterynarza, jednak ratowniczka wraz ze swoim zespołem codziennie wracała w miejsce znalezienia piesków, by odszukać ich matkę. Dopiero po kilku dniach udało im się ją zobaczyć. Suczka była jednak jeszcze bardziej płochliwa, niż jej dzieci. Nie pomagało jedzenie ani picie, za nic nie chciała podejść do ludzi. Wtedy mężczyzna, który mieszkał nieopodal przeznaczonego do wyburzenia terenu wpadł na jedyny pomysł, który mógł pomóc im schwytać bezpańską suczkę.

Uznał, że suczka na pewno pobiegnie za swoimi pociechami, ratownicy postanowili więc spróbować. Upewnili się, że psina zobaczyła swoje dzieci, po czym wsiedli z nimi do samochodu. Podziałało od razu. Suczka rzuciła się w pościg za autem - wiedziała, że tylko tak odzyska swoje dzieci. Do domu Karlee, gdzie mieszkały tymczasowo szczeniaki było około 10 minut jazdy samochodem, a ratownicy zrobili kilka postojów, by sunia mogła odpocząć i napić się wody. Psia mama przez całą drogę dzielnie goniła samochód. Razem ze swoimi dziećmi została ugoszczona w domu tymczasowym, gdzie z początku bardzo jej się nie podobało. Była jednak w stanie zrobić wszystko dla swoich dzieci, a po tygodniu w nowym miejscu była już jak inny pies. To pokazuje, jak wiele jest w stanie zrobić matka dla swoich pociech!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód
  4. Po autostradzie pędził jeździec na koniu. Nie cofnął się przed niczym, miał ważny powód
  5. Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola
  6. Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnych

źródło: thedodo.com

Następny artykuł