McKenzie była tak przestraszona, że bała się podejść do ratowników
Źródło: youtube/Hope For Paws - Official Rescue Channel

Porzucona suczka nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Dopiero jeden gest ratownika sprawił, że zmieniła zdanie, wideo wzrusza do łez

23 Sierpnia 2020

Suczka uciekała w panice przed ludźmi, nie potrafiła nikomu zaufać. W całym swoim życiu żaden człowiek nie okazał jej nawet odrobiny czułości. Wzruszające spotkanie z wolontariuszem sprawiło, że suczka na nowo uwierzyła w miłość.

Suczka o białej, posklejanej sierści została znaleziona przed drzwiami budynku przez mieszkankę posesji. Wolontariusze z fundacji Hope for Paws ruszyli jej na pomoc, lecz kiedy przybyli na miejsce zobaczyli, że zwierzę jest panicznie przestraszone, w jej oczach próżno było szukać nadziei na lepsze jutro. Akcja ratunkowa przebiegała opornie, ponieważ piesek cały czas uciekał w kąt, z dala od wolontariuszy. Jeden z ratowników postawił wszystko na jedną kartę i zrobił najprostszą rzecz, która okazała się sukcesem. Wszystko zostało nagrane.

Zdjęcia psów przed i po uratowaniu topią serca. Troska wolontariusza odmieniła je nie do poznaniaZdjęcia psów przed i po uratowaniu topią serca. Troska wolontariusza odmieniła je nie do poznaniaCzytaj dalej

Suczka bała się podejść do ludzi

Na widok pracowników fundacji porzucone zwierzątko momentalnie uciekło w najbardziej oddalone miejsce, byleby tylko nie mogli jej dosięgnąć. Wolontariusze przeprowadzający akcję ratunkową próbowali założyć suczce specjalną pętlę na szyję, aby przewieźć ją do kliniki weterynaryjnej, jednak przestraszony pupil kulił się przy podłodze i nie podnosił głowy. Dopiero liczne próby przyniosły jakikolwiek efekt. Po długich minutach pętla nareszcie została założona na ciało suczki, choć ta w dalszym ciągu trzęsła się z przerażenia w kącie. Jeden z wolontariuszy zbliżył się do niej i wykonał gest, który zmienił sytuację o 180 stopni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
3. Dlaczego koty ugniatają łapkami? Nie każdy zna prawdziwe powody

Ratownik przytulił zalęknioną psinkę

Już od pierwszych chwil wideo z akcji ratunkowej widać, że jeden z wolontariuszy z organizacji Hope for Paws bardzo polubił białą suczkę, dlatego nadał jej nowe imię - McKenzie. Mężczyzna zdecydował się zbliżyć w jej kierunku, jednak nie było to proste. Początkowo wyciągnął w jej stronę rękę, na której miał założoną rękawiczkę ochronną. Sunia obwąchała ją z pewną dozą nieśmiałości, lecz po chwili pozwoliła się pogłaskać po głowie i uszkach. Pierwsze lody zostały przełamane, więc ratownik posunął się o krok dalej i położył sobie zwierzątko na kolanach. Biała suczka wydawała się być zaskoczona tym, że ktoś ją przytulił, lecz po chwili odwzajemniła uczucia swojego wybawcy i wtuliła się w jego ciało.

Wolontariusz przewiózł McKenzie do lecznicy, gdzie została porządnie wykąpana i nakarmiona i od tamtej pory bardzo dobrze o nią dbał. Słodka psinka okazała się mieć w sobie niewyczerpane pokłady miłości, które z radością okazywała wszystkim wokół. McKenzie została przewieziona do zaprzyjaźnionej organizacji Foxy And The Hounds, gdzie każdego dnia hasa z innymi zwierzakami i czeka na opiekuna, który przygarnie ją na stałe.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy kalkulator wieku psa. Ile twój czworonóg ma lat w przeliczeniu na ludzkie?
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. W rajskim kurorcie doszło do dramatu, 30 mężczyzn nie mogło się powstrzymać. "Zbrodnia przeciwko samej ludzkości"

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł