pies patrzy w dziure
Źródło: instagram.com/fiona_the_great_pyrenees

Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód

22 Września 2020

Suczka wpatrywała się w skupieni w dziurę w ziemi. Właściciele, choć dobrze znali swojego czworonoga, nie mogli zrozumieć, czemu dołek tak ją fascynuje. Postanowili obserwować swojego psa, by na własne oczy przekonać się, co ciekawego może czaić się pod ich trawnikiem. Gdy zrozumieli, na co Fiona czekała nie mogli uwierzyć, w to co działo się na ich oczach.

Suczka należała do rasy pirenejskich psów górskich. To ogromne, mądre psy, które mocno przywiązują się do swoich właścicieli. Bywają nieufne wobec obcych, szczególnie tych poruszających się na czterech łapach. Fiona nie wykazuje jednak żadnych przejawów agresji wobec nikogo. Jej właściciele przekonują, że jest łagodna jak baranek, którego z resztą przypomina. Ma nietypowe jak na psa zainteresowania oraz preferencje towarzyskie. To, co inne zwierzaki potraktowałyby jako pokarm lub zabawkę, ona widzi jako swojego przyjaciela.

Meksyk. Wyciągnęli z kanałów gigantycznego szczura. Przechodnie nie dowierzali własnym oczomMeksyk. Wyciągnęli z kanałów gigantycznego szczura. Przechodnie nie dowierzali własnym oczomCzytaj dalej

Suczka z przejęciem wpatrywała się w dołek

Fiona uwielbia zwierzaki mniejsze od siebie. Nie wykazuje jakiegokolwiek instynktu łowieckiego. Większość psów traktuje gryzonie, ptaki czy mniejsze ssaki jako zwierzynę do polowania. Być może z racji na to, że jej rasa nigdy nie brała udziału w polowaniach, suczka nie przejawia żadnej agresji wobec innych zwierząt. Pirenejskie psy górskie pracowały dawniej przy wypasaniu owiec i bydła na stokach. Obecnie traktowane są raczej jako psy do towarzystwa. Łagodne olbrzymy podbiły serca wielu miłośników czworonogów. Fiona ma nietypowe jak na przedstawiciela swojego gatunku hobby. Uwielbia zaprzyjaźniać się z gryzoniami. W tym wypadku zakolegowała się z napotkanym na działce swoich właścicieli susłem. Widać, że mały futrzak odwzajemnia jej miłość.

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka urodziła szczenięta, sekundę później właściciel wyrzucił je na łąkę. Potem było tylko gorzej
2. Ogromny doberman nagle zbliżył się do maluszka. Chwilę potem wydarzyła się niezwykła rzecz
3. Konie w Janowie zostaną uratowane. Rząd dołoży miliony do słynnej hodowli

Suczka znalazła nowego przyjaciela

Ludzie uwielbiają opowieści o przyjaźni, łączącej zwierzaki różnych gatunków. Szczególnie ujmują ich historie o czworonogach, które zazwyczaj nie mają szansy przypaść sobie do gustu, lub takich, które w stanie naturalnym za sobą nie przypadają. Uczucie jakie pojawiło się pomiędzy suczką a małym gryzoniem możemy porównać do miłości pająka z muchą. Większość psów rozszarpałaby go przy pierwszej nadążającej się okazji. Fiona jednak prędzej by go polizała. Właścicielka psa wstawiła nagranie z ich spotkania na Instagram. Internauci nie mogą uwierzyć w to, że jest ono prawdziwe.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Budżet 72-latka był niewielki, a w zrujnowanym domu przestało działać światło. Nie mógł uwierzyć w to, co spotkało go potem
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Wypadek w mazowieckim. Przed maskę wyskoczył olbrzymi zwierz, nie miała szans wyhamować
  4. Pies załamał się, gdy właściciele sprzedali jego najlepszego przyjaciela. Uciekł z domu, aby go odnaleźć
  5. Krokodyl chciał ich zaatakować, a oni go zlekceważyli. Niemożliwe, co z nim robili
  6. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Źródło: o2.pl

Następny artykuł