Suczka Dutchess zaginęła na 12 lat
Źródło: youtube/CBS News

Właścicielka szukała suczki przez 12 lat, straciła już całą nadzieję. Jeden telefon odmienił jej życie, wzruszające

22 Lipca 2020

Suczka zaginęła blisko 12 lat temu, ale jej opiekunka każdego dnia nie potrafiła pogodzić się z jej stratą. Całkowicie straciła nadzieję na to, że kiedykolwiek odnajdzie swoją ukochaną Dutchess. Pewnego dnia otrzymała telefon, który sprawił, że dosłownie zdębiała.

Suczka o imieniu Dutchess uciekła z rodzinnego domu przeszło 12 lat lat. W tamtym czasie syn właścicielki zapomniał zamknąć drzwi frontowe, przez które wymknęła się psina i wyruszyła na spacer w nieokreślonym kierunku. Kiedy rodzina Strang zauważyła jej zniknięcie załamała się, piesek miał dopiero dwa lata i był bardzo ciekawy świata, dlatego nie zdawał sobie sprawy, ile niebezpieczeństw może go spotkać poza domem. Opiekunowie dopełnili wszelkich starań, aby odnaleźć zaginioną sunię, a do pomocy włączyli się też sąsiedzi i lokalna społeczność. Wszędzie wisiały ulotki z wizerunkiem zaginionej Dutchess, jednak ślad się po niej urwał.

Dziadek chciał nastraszyć wnuczkę. Mastif francuski rzucił się w jego kierunkuDziadek chciał nastraszyć wnuczkę. Mastif francuski rzucił się w jego kierunkuCzytaj dalej

Gdzie jest suczka Dutchess?

Strangowie cały czas żywili nadzieję, że suczka wróci do domu, jednak czas upływał nieubłaganie, a nowina o odnalezieniu zaginionego pieska nigdy nie nadeszła. Przynajmniej tak myśleli wszyscy przez długi czas, aż pewnego dnia Kathryn Stang otrzymała telefon, który sprawił, że zakręciło jej się w głowie. Po 12 latach zmartwień i niepewności czekała ją niespodzianka. Dutchess się odnalazła!

Na jej ślad wpadli ludzie z odległego o tysiące kilometrów stanu Pensylwania. Lokalny mieszkaniec zauważył ją i zaprowadził do schroniska, gdzie odkryto, że zwierzę ma wszczepiony chip. Wolontariusze ze schroniska od razu zadzwonili do właścicielki pieska i przekazali jej nieoczekiwane wieści. Niewiele myśląc, kobieta wsiadła w samochód i przez 18 godzin jechała na drugi koniec kontynentu, aby odebrać swoją pupilkę. Warto wspomnieć, że w ciągu tych 12 lat Dutchess bardzo się zmieniła, miała w końcu już 14 lat, dlatego jej opiekunka nie mogła się powstrzymać od płaczu na widok ukochanego psiaka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka z niezwykłymi uszami szuka domu. Kto ją pokocha?
2. Pies schował się przed burzą do wanny. Wtedy kot zrobił niezwykłą rzecz, właścicielka szybko chwyciła za telefon

ZOBACZ NAGRANIE:

Nikt nie był w stanie wytłumaczyć, jakim cudem pies przeszedł tak długi dystans i znalazł się w dalekim zakątku Ameryki, jednak cieszymy się, że drogi tego duetu ponownie się skrzyżowały.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie ma lepszego sposobu na komary. Kosztuje grosze, a efekty są bezcenne
  2. Religa i Zembala znów razem przy stole. Synowie słynnych kardiochirurgów przeprowadzili wspólnie operację
  3. Ważąca blisko 8 kilogramów chihuahua została porzucona. Jej nowa mama wdrożyła jej dietę
  4. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
  5. Husky nie potrafi kryć zazdrości o swojego właściciela. Reakcja psiaka rozbawi każdego
  6. 260 osób na kwarantannie. Ognisko koronawirusa w hotelu w Polsce

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł