suczka uciekinierka
Źródło: instagram.com/bandit.lily.ruby

Suczka codziennie wymyka się do sąsiadów, ma ważny powód. Właściciele nie mogą jej powstrzymać

21 Listopada 2020

Pewna niesforna suczka jest po prostu nie do zatrzymania. Jej właściciele są bezsilni wobec jej regularnych wypraw do sąsiadów. Niestety, nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed ucieczką, a wszystko z powodu... basenu w ogrodzie za płotem.

Suczka w typie owczarka niemieckiego, Ruby błąkała się przez jakiś czas po sąsiedztwie. Wtedy jedna z rodzin uznała, że powinni jej pomóc znaleźć właściciela, lub nowy dom. Kiedy okazało się, że psina jest bezpańska, z radością wzięli ją pod swoje skrzydła. Mimo że Ruby świetnie odnalazła się w nowym domu i z reguły jest bardzo grzeczna, z jednym jej właściciele nie mogą sobie poradzić - suczka regularnie wymyka się do sąsiadów, by popływać w ich basenie!

Wstrząsający wypadek na polskiej drodze. Jeleń wbił się w auto matki z dwójką dzieciWstrząsający wypadek na polskiej drodze. Jeleń wbił się w auto matki z dwójką dzieciCzytaj dalej

Suczka ucieka z domu

Ruby jest niesfornym, ale kochanym zwierzakiem. Jednak właściciele, którzy zauważyli, że suczka nienawidzi zwyczajnych kąpieli, nie mieli pojęcia, że tak naprawdę kocha pływać - jednak jedynym dostępnym dla niej miejscem do spełniania tej pasji jest basen sąsiadów. I tutaj pojawia się problem.

Pierwsza ucieczka suczki zadziwiła właścicieli. Nie mieli pojęcia, gdzie z podwórka mogła zniknąć ich psina, dopóki nie zauważyli sforsowanego płotu odgradzającego ogród od sąsiedniej posesji.

- Wypuściłam ją na dwór i kiedy około 20 minut później wróciłam, żeby ją wpuścić z powrotem, nigdzie jej nie było. Mój syn odkrył, że sforsowała jedną ze sztachet płotu i wykopała dół, żeby dostać się na podwórze sąsiadów i popływać - powiedziała właścicielka Ruby, Denise McFarland w rozmowie z The Dodo.

Od tamtej pory suczka kilkanaście razy wymknęła się skorzystać z basenu sąsiadów, a ci niestety nie byli tym faktem zachwyceni. Rodzina musi więc bardzo pilnować Ruby i starają się wymyślić sposób, by miała gdzie popływać na własnym podwórku. Niestety, z powodu pandemii, jest im trudno dostać gdzieś odpowiednio duży dmuchany basen.

Choć suczka doskonale wie, że nie powinna uciekać do sąsiadów, niestety przyłapana nie wykazuje żadnej skruchy. Jej miłość do pływania zwycięża nad wyrzutami sumienia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot ze schroniska ma wściekły wyraz twarzy. W rzeczywistości jest kochanym zwierzakiemKot ze schroniska ma wściekły wyraz twarzy. W rzeczywistości jest kochanym zwierzakiemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Lockdown w Polsce możliwy? Pojawił się oficjalny projekt. Wyjście z domu tylko do pracy
  3. Podglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życie
  4. Jest tylko 5 typów właścicieli psów. Do którego z nich należysz?
  5. Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniej
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Ujawniono wstrząsające informacje o Marsie. Badacze nie mogą uwierzyć, wielki przełom

źródło: thedodo.com

Następny artykuł