Suczka straciła swoje dzieci
Źródło: youtube/ABC15 Arizona

Ciężarna suczka straciła wszystkie szczenięta. Wolontariusze wpadli na wzruszający pomysł, jak przyjść jej z pomocą

21 Października 2020

Suczka w typie owczarka australijskiego została znaleziona przez wolontariuszy, kiedy była w zaawansowanej ciąży. Niestety w wyniku komplikacji jej szczenięta nie przeżyły porodu. Zwierzę pogrążyło się w rozpaczy po stracie potomstwa. Wolontariusze nie mogli patrzeć na jej cierpienie, dlatego postanowili pocieszyć ją w przepiękny sposób. Zdjęcia suczki obiegły Internet z prędkością światła, wywołując uśmiech na twarzach tysięcy miłośników zwierząt.

Suczka o imieniu Georgia błąkała się po ulicach Arizony, gdy dostrzegli ją pracownicy organizacji Sunshine Rescue Dog. Chociaż trafiła w miejsce, gdzie nie groziło jej większe niebezpieczeństwo, wkrótce po tym doszło do tragicznego wypadku. Suczka przeżyła niewyobrażalną stratę, której żadna matka nie chciałaby nigdy doświadczyć. Kundelek w typie rasy owczarek australijski bez zapowiedzi zaczął przedwcześnie rodzić. Finał okazał się dramatyczny.

Z ostatniej chwili: tragiczna wieść obiegła media. Kraków pogrążony w żałobie, nie żyje wielki przyjaciel zwierzątZ ostatniej chwili: tragiczna wieść obiegła media. Kraków pogrążony w żałobie, nie żyje wielki przyjaciel zwierzątCzytaj dalej

Suczka była zrozpaczona po śmierci szczeniąt

Wolontariusze z ciężkim sercem obserwowali scenę, która rozgrywała się na ich oczach. Ciężarna suczka przedwcześnie urodziła szczenięta, której niestety nie miały najmniejszych szans na przeżycie poza jej łonem. W efekcie straciła całe swoje potomstwo. Śmierć maleństw był dla niej tak ogromnym ciosem, że nie potrafiła pogodzić się z niesprawiedliwym losem. Przez długi czas, nie chciała ani jeść, spać, czy wstawać ze swojego kojca.

Pracownicy schroniska w miejscowości Phoenix nie mogli pozwolić na to, aby Georgia dłużej cierpiała. Początkowo podarowali jej pluszową zabawkę, która była wyposażona w specjalny mechanizm imitujący pracę serca. Dzięki temu suczka mogła, chociaż na chwilę uwierzyć, że ma dla kogo żyć. Po pewnym czasie jej nastrój się ustabilizował. Właśnie wtedy postanowiono, aby wprowadzić kolejny plan w życie.

Matka, która bezpowrotnie utraciła swoje potomstwo, została przedstawiona nietypowym gościom w schronisku. Chociaż pracownicy z początku obawiali się, jak zareaguje, to wkrótce przecierali oczy ze zdumienia i ronili łzy szczęścia.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Czy pies może zapomnieć swojego właściciela? Eksperci zdradzają niewiarygodne tajemnice psiej pamięci

2. Fani oniemieli po wyznaniu. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zdradził wstydliwy sekret

Georgia zaadoptowała osierocone maleństwa

Matki potrafią pokochać nawet nieswoje dzieci. Żywym dowodem na prawdziwość tej tezy jest los Georgii, który splótł się z gromadą osieroconych kociąt. Trzy puszyste kuleczki zostały oddzielone od swojej biologicznej matki krótko po przyjściu na świat. Bezbronne maleństwa potrzebowały, aby ktoś zajął się nimi i okazał im miłość, której dotąd nigdy nie miały szans poznać. Z pomocą przyszła im właśnie Georgia.

Suczka nie wahała się ani chwili, gdy zobaczyła kocięta. Poczuła matczyny instynkt i od razu zaopiekowała się osieroconymi zwierzątkami. Po przebytej ciąży Georgia była nadal w stanie je wykarmić, co wzbudziło duże zainteresowanie personelu schroniska. Suczka w niczym nie ustępowała kociej matce, traktując wąsate sierotki niczym własne dzieci.

- Ona je kocha. Do tej pory udało nam się nauczyć tylko jednego, jak pić z butelki. Dopóki pozostałe dwa nie nauczą się, jak porządnie ssać, będą karmione przez Georgię - powiedział jeden z pracowników schroniska.

Zdjęcia radosnej matki w towarzystwie kociąt zostały opublikowane na oficjalnym fanpage'u schroniska. Internauci byli poruszeni historią Georgii i życzyli jej szczęścia wraz z całą czworonożną rodzinę. Niestety, wkrótce później pojawił się wpis, dotyczący śmierci jednego z kotków. Na domiar złego na narządach rodnych Georgii pojawił się guz, który będzie leczony za pomocą chemioterapii. Rodzeństwo zmarłego maluszka na szczęście rośnie zdrowo i nie sprawia najmniejszych problemów, a nawet nauczyło się już korzystać z butelki. Kocięta zostały nazwane Gumball i Graffiti.

Zdaniem wolontariuszy Georgia czuje się fantastycznie w roli matki i z radością dogląda swoje adoptowane potomstwo. Najbardziej lubi się z nimi przytulać. Rodzina to coś, czego pragnęła całym sercem, odkąd straciła swoje własne szczenięta.

O historii Georgii usłyszeli mieszkańcy całego kraju po tym, jak przedstawiono jej przeszłość w jednym z popularnych programów informacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce ktoś wreszcie wyrazi chęć adopcji kundelka i podaruje mu nową rodzinę, której tak bardzo potrzebuje.

ZOBACZ WIDEO:

Porażające doniesienia z Warszawy. Plaga opanowała stolicę, mieszkańcy muszą stawić jej czołaPorażające doniesienia z Warszawy. Plaga opanowała stolicę, mieszkańcy muszą stawić jej czołaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Z ostatniej chwili: Dariusz Gnatowski nie żyje. Wybitny aktor i miłośnik zwierząt spędził ostatnie chwile w szpitalu
  4. Labrador wrobił siostrę w wielkie kłopoty. Właściciel o mało nie pękł ze śmiechu, gdy zrozumiał powód
  5. Brakuje 2 tysiące podpisów. Chodzi o Piątkę dla Zwierząt, ratujmy rewolucyjną ustawę
  6. “W mordę jeża!” - powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstach
  7. Gołąbki Kuronia są mistrzostwem. Prześwietny przepis został ujawniony, proste i obłędne w smaku

Źródła: mirror.co.uk

Następny artykuł