suczka przed i po
Źródło: youtube.com/Ray Animal Rescue/instagram.com/elsietherescued

Znaleziona przy drodze suczka wyglądała okropnie. Jej metamorfoza wzrusza do łez

21 Września 2020

Suczka znaleziona przy drodze musiała wiele wycierpieć. Jeden rzut oka na to biedactwo wystarczył, by ocenić jak ciężkie było jej życie na ulicy. Wolontariuszki, które otrzymały zgłoszenie o błąkającej się w okolicy suczce długo jej szukały. Gdy w końcu się udało, okazało się, że wygląda naprawdę fatalnie. W dodatku nie była sama.

Suczka z Rumunii kręciła się samotnie przy drodze. Gdy tylko wolontariuszki zjawiły się na miejscu, wdać było, że wykończony pies z chęcią wskoczy do ich auta. Sunia była bardzo przyjazna, trochę zdystansowana, ale potulna. Biedaczka miała na grzbiecie resztki sierści i wyraźnie widoczną infekcję oka. Nie miała problemu, by podejść do ludzi, wręcz przeciwnie. Wolontariuszki musiały wzbudzić w niej zaufanie, gdyż od razu do nich podbiegła. Musiała być naprawdę wycieńczona, jeszcze nie wiedziała, jak zmieni się wkrótce jej życie.

Jego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednegoJego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednegoCzytaj dalej

Suczka czekała na pomoc

Psina ogromnych rozmiarów nie żyła na ulicy sama. Była ze swoim małym przyjacielem, którego nazwano Hugo. Na nagraniu widzimy, jak duża suczka i jej mały towarzysz podchodzą grzecznie do ratowniczek. Oba psy energicznie machają ogonami i widać, że naprawdę cieszy je obecność człowieka. Bez żadnego problemu dały się zawieźć do schroniska. Jednak suczka, która była w dużo gorszym stanie została najpierw przetransportowana do weterynarza. Cierpiała z powodu świerzbu, który wywołały roztocza. Całe jej ciało pokryte było strupami powstałymi przez zapalenie skóry. Od razu rozpoczęto leczenie, a następnie suczka wraz ze swoim przyjacielem, trafili do schroniska, gdzie czekali na nowy dom.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. Głodny niedźwiedź napadł 84-latkę w lesie. Zwierzak nie wiedział, że zadarł z niewłaściwą osobą

Metamorfoza suczki

Hugo szybko znalazł nową, kochającą rodzinę. Jednak suczka, którą nazwano Elsa, musiała jeszcze poczekać. Czekały ją co najmniej 2 miesiące intensywnego leczenia i specjalnych kąpieli, żeby jej skóra wróciła do normalnego stanu. Na początku jedna z wolontariuszek przyjęła ją do siebie, jednak rozmiary Elsy nieco przeraziły jej pozostałe psy. Sunia, choć bardzo łagodna, była naprawdę spora, a inne zwierzaki nie czuły się przy niej swobodnie. Udało się jej jednak znaleźć dom zastępczy u dwóch kobiet akurat na czas świąt Bożego Narodzenia.

Jedna z kobiet, które ją przygarnęły opowiada, ze początkowo suczka miała zostać z nimi na 2-3 dni. Jednak kiedy przyszli ją poznać potencjalni nowi właściciele, poczuła, że nie chce nikomu oddawać Elsy. Okazało się, że rodzina ostatecznie nie mogła przygarnąć suni, a wtedy dziewczyny błyskawicznie przystąpiły do akcji. Złożyły papiery i Elsa zamieszkała z nimi na zawsze. To, jak bardzo zmieniła się psina jest nie do uwierzenia. Odrosła jej sierść i okazała się energicznym, pięknym psiakiem. Wygląda, jak zupełnie inny pies, a w nowym domu doświadcza tyle miłości, że rekompensuje jej to samotną przeszłość!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Rudy kotek chciał udowodnić mamie, że jest groźny jak król lew. Nie wszystko poszło po jego myśli
  4. Corgiemu nagle zrzedła mina. Powód był wielkim zaskoczeniem, właściciel padł ze śmiechu
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Kiedyś wszyscy odwiedzali ich zoo, nagle Gucwińscy zapadli się pod ziemię. Smutne, co się z nimi dzieje

źródło: youtube.com

Następny artykuł