Suczka pitbulla w zaawansowanej ciąży
Źródło: screen shot/Youtube/OnlyGood Tv

Suczka ze schroniska nie chciała urodzić szczeniaków. Gdy lekarze zrobili jej USG, wszystko stało się jasne

21 Maja 2020

Suczka w zaawansowanej ciąży trafiła do schroniska. Weterynarze spodziewali się szybkiego nadejścia szczęśliwego dnia narodzin, jednak psiak nie był w stanie wydać na świat potomstwa. Przerażeni lekarze nie zwlekali ani chwili - musieli natychmiast interweniować.

Suczka rasy pitbull znalazła się w schronisku będąc w zaawansowanej ciąży. Kiedy pewna para, Chris i Mariesa, odwiedzili placówkę z zamiarem adopcji zwierzaka, od razu zwrócili uwagę na przyszłą mamę. Jednak szybko na jaw wyszła wstrząsająca prawda.

Pitbull nie był w stanie wydać na świat potomstwa, powód poraża

Lekarze ustalili, że suczka nosi 12 szczeniąt. I mimo, że termin porodu zbliżał się wielkimi krokami, nie dochodziło do rozwiązania. Weterynarze długo się głowili, co może być przyczyną tej blokady. Prawda wprawiła w osłupienie wszystkich. Okazało się bowiem, że suczka była zbyt przerażona i zestresowana przebywaniem w schronisku, żeby być w stanie urodzić młode. Zdecydowano zabrać ją z przytuliska i umieścić w tymczasowym domu.

Już kilknanaście godzin po tym, kiedy trafiła pod dach Chrisa i Mariesy, na świat przyszło 12 maluchów. Świeżo upieczona mama mogła urodzić młode dopiero wtedy, gdy znalazła się w miejscu, w którym czuła się w pełni bezpiecznie i spokojnie. Zdarzenie to nie dziwi weterynarzy. Podobne sytuacje mają miejsce dosyć często - ciężarne zwierzaki są zbyt przerażone przebywaniem w schronisku, żeby móc wydać na świat potomstwo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z ostatniej chwili: Mężczyzna wszedł do wybiegu dla niedźwiedzi w stołecznym zoo 2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Historia psiaka znalazła swoje szczęśliwe zakończenie - Chris i Mariesa stworzyli kochający i pełen ciepła dom dla całej licznej rodzinki pitbulli.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Maluchy przyszły na świat całe i zdroweMaluchy przyszły na świat całe i zdrowe
screen shot/Youtube/OnlyGood Tv

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przejeżdżał obok torów kolejowych, nagle zauważył, że coś się rusza. Ciężko uwierzyć, co ludzie zrobili szczeniętom
  2. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  3. 26-letni mężczyzna nie miał litości dla swojego psa. Zabił go w straszny sposób. Porażające szczegóły
  4. Blisko 100 zwierząt może nie przeżyć w maju. Fundacja prosi o wsparcie
  5. W misce z wodą umieścił kamerę. Zabawne wideo ze zwierzakami podbija internet
  6. Golden retriever nie chce podnieść się z łóżka. Wstaliście już?

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł