bokser w aucie
Źródło: youtube.com/ Brittany Young

Suczka codziennie ucieka do sąsiadów. Właściciele zabrali ją do domu i nagrali przezabawną reakcję

20 Sierpnia 2020

Suczka każdego dnia wybierała się na wycieczkę wbrew woli swoich właścicieli. Za cel obrała sobie dom sąsiadów, który uwielbia odwiedzać. Jej entuzjazmu nie podzielają opiekunowie, którzy codziennie muszą odbierać ją z posesji obok. Gdy któregoś dnia suczka postanowiła zademonstrować swoje niezadowolenie, została przez nich nagrana.

Suczka o wdzięcznym imieniu Daisy May uwielbia samotne wycieczki, a szczególnie te do domu swoich sąsiadów. Zakłopotani właściciele codziennie muszą odbierać ją z posesji obok, gdzie przyciągają ją... konie, które najwyraźniej uwielbia. Na wideo widzimy, jak suczka boksera siedzi już w samochodzie swoich opiekunów, którzy próbują przemówić jej do rozsądku. Widać, że nie podoba jej się ta reprymenda. Jej reakcja jest rozbrajająca!

Husky obraził się na panią, nie chciał nawet na nią spojrzeć. Powód był poważnyHusky obraził się na panią, nie chciał nawet na nią spojrzeć. Powód był poważnyCzytaj dalej

Suczka ucieka z domu

Właściciele najwyraźniej mają już dość wycieczek Daisy May, ponieważ całe zajście postanowili nagrać i upublicznić. Choć suczka raczej nie rozumie, że cały internet zobaczy jej humory, być może właścicielom zrobiło się lżej na sercu przez pokazanie światu jej zabawnego zachowania. Na wideo słyszymy, jak pani suczki tłumaczy jej, że nie powinna się była znaleźć na posesji sąsiadów.

- Wiesz, że nie powinno cię tu być, prawda? Codziennie tu przychodzisz, to nie jest twój dom. Powinnaś być tam, u siebie, a za każdym razem, codziennie musimy przyjeżdżać po ciebie, kiedy jest pora obiadu - strofuje niezadowoloną suczkę jej pani.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli

Bokser znalazł przyjaciela

Widać, że Daisy May nie jest zachwycona takim obrotem spraw. Suczka przez cały czas skomle i stara się nie patrzeć na właścicielkę - wykręca się na wszystkie strony, byle tylko nie spojrzeć w oczy swojej pani, która tłumaczy jej, że jej zachowanie jest niewłaściwe.

- Czemu nie lubisz być w domu? My lubimy, kiedy jesteś z nami! Tęsknimy za tobą - wyjaśnia płaczącemu psu rozbawiona właścicielka.

Skruszona psinka nie bardzo wie, jak zareagować, bo doskonale wie, że nie powinna uciekać. Problem w tym, że wprost uwielbia odwiedzać sąsiadów, którzy mają uwielbianego przez suczkę kucyka. To on jest głównym powodem jej szalonych eskapad - po prostu odwiedza nowego przyjaciela. Właścicielka, choć oczywiście zirytowana tym, że musi przyjeżdżać pod swoją podopieczną, jest też wyraźnie rozbawiona. Ciężko się dziwić - obrażona suczka zachowuje się naprawdę śmiesznie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Andrzej Seweryn przyznaje, że dopiero piąta żona nauczyła go kochać. Co z jego poprzednimi wybrankami?
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł