suczka miała zaraz urodzić
Źródło: youtube/animals shelter

Ciężarna suczka leżała na środku drogi. Za chwilę miała rodzić, tylko cud mógł ją uratować

18 Września 2020

Suczka leżała na poboczu drogi, patrząc na samochody, które ją mijały. Psiak miał wielki brzuch, gołym okiem widać było, że jest w ciąży i lada moment może urodzić. Nie wiadomo było, czy nie rusza się z tego powodu, a może został potrącony przez samochód? Biedak trząsł się z zimna, licząc na to, że ktoś mu pomoże.

Suczka została znaleziona przez pracowników organizacji pro zwierzęcej, którzy zabrali ją do weterynarza. Dopiero przeprowadzone USG więcej powiedziało o jej stanie zdrowia. Psinka spodziewała się szczeniąt, na całe szczęście nie została wcześniej potrącona przez auto. Suczka była tak głodna, że w mgnieniu oka zjadła całą miskę jedzenia. Bezpański pies w końcu otrzymał należytą opiekę. Musiał szybko nabrać sił, bo zaraz miał stać się matką.

Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siłyPies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siłyCzytaj dalej

Suczka urodziła sporo szczeniąt

Nachicha, bo tak otrzymała na imię suczka zaczęła rodzić 2 dni później. Urodziła 11 cudownych piesków. Większość z nich miało ciemną sierść, po ojcu. Suczka nie miała wystarczająco mleka, aby nakarmić młode. Wolontariusze karmili zwierzaki z butelki. Wszystkie były zdrowe, nie miały żadnych urazów. Każdego dnia rosły jak na drożdżach.

Internauci podziękowali pracownikom schroniska za pomoc w opiece nad mamą i jej maluchami. W sieci nie brakło również komentarzy krytykujących okrucieństwo ludzi, którzy porzucili psa będącego w ciąży. Pamiętajcie, że porzucanie zwierząt jest karalne i można stanąć za to przed Sądem! Jeśli nie jesteście w stanie opiekować się zwierzęciem skontaktujcie się ze schroniskiem, organizacją pro zwierzęcą lub służbami.

- Byli właściciele nie mają serca. Powinni zostać ukarani za to, że porzucili psa z powodu ciąży.
- Ludzie są okrutni
- Bardzo dziękujemy za pomoc mniejszym braciom - czytamy w komentarzach, które pojawiły się na YouTubie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Myśleli, że ratują szczeniaki labradora. Kiedy lekarz powiedział im prawdę, odebrało im mowę
2.Nagle zauważyli najdziwniejsze zwierzę świata. Nie mogli uwierzyć własnym oczom, zdjęcia zwalają z nóg
3. Owczarek niemiecki próbuje zdać egzamin na psa przewodnika. Oblał w spektakularny sposób, można się popłakać ze śmiechu

Wideo z ciężarną suczką trafiło do sieci ponad tydzień temu. Na kanale Animal Shelter obejrzało je ponad milion osób. Choć sporo się mówi o porzucaniu zwierząt i braku empatii, to niestety takie sytuacje wciąż mają miejsce. Tu ratunek przyszedł w odpowiednią porę, ale nie zawsze się tak udaje.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieli
  4. Piątka dla zwierząt wejdzie w życie, ale ze skandalicznym zapisem. Co napisano drobnym maczkiem?
  5. Słodki szczeniak nie rozumiał, co dzieje się w lustrze. Bezcenna reakcja zwierzaka na swoje odbicie
  6. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj

Źródła: youtube

Następny artykuł