Suczka znaleziona przy drodze
Źródło: youtube.com/ Sidewalk Specials

Przestraszona suczka dzielnie stała przy ruchliwej drodze. Nie chciała odejść, miała bardzo ważny powód

18 Sierpnia 2020

Suczka była częścią miotu szczeniaków, którego jej matka nie mogła wykarmić. W takich sytuacjach matki zazwyczaj porzucają swoje dzieci, które mają nikłe szanse na przeżycie. Z całego jej rodzeństwa przeżyła tylko ona. Aida, bo tak ją nazwano przeżyła traumę mieszkania na ulicy, była świadkiem śmierci swoich braci i sióstr, z którymi była blisko związana.

Suczka stała na skraju drogi. Nie chciała się stamtąd ruszyć nawet gdy oferowano jej jedzenie. Okoliczni mieszkańcy zgłosili ją lokalnej fundacji zajmującej się opieką nad bezdomnymi zwierzakami. W Republice Południowej Afryki istnieje duży problem z bezpańskimi psami. Nie ma funduszy na programy bezpłatnej sterylizacji zwierząt w związku z czym rozmnażają się one w niekontrolowany sposób. Wiele osób pozbywa się niechcianych szczeniąt porzucając je na ulicy. Wolontariusze i schroniska dla zwierząt mają pełne ręce roboty.

Kim Dzong Un uznał posiadanie psów za niezgodne z prawem. Wydał oburzający rozkaz, miliony ucierpiąKim Dzong Un uznał posiadanie psów za niezgodne z prawem. Wydał oburzający rozkaz, miliony ucierpiąCzytaj dalej

Suczka miała ważny powód by tam stać

Gdy pracownicy fundacji dotarli na miejsce dostrzegli małą, zabiedzoną i brudną suczkę. Próbowali przekonać ją, by odeszła z miejsca, w którym pozostawała od kilku tygodni. Nie chciała pójść z nimi, więc postanowili sprawdzić, czemu piesek tak uporczywie trwa w jednym punkcie. Gdy zrozumieli co ją tam trzyma byli wzruszeni. Pilnowała ona zwłok swojego brata. Być może nie zdawała sobie sprawy z tego, że umarł i pilnowała go, licząc na to, że zaraz otworzy oczy i wydobrzeje. Wolontariusze zajęli się drobnym zwierzakiem i zabrali suczkę do weterynarza. Okazała się, że poza pasożytami i niedożywieniem nic jej nie dolega. Po kilku tygodniach, gdy Aida nabrała masy, została odrobaczona i zaszczepiona, okazało się, że jest pięknym psem, podobnym do beagle'a. Fundacja zgłosiła ją do adopcji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Suczka nie czekała długo na nowy dom

Już po kilku dniach trafiła do kochającej rodziny. Wychowuje ją młoda dziewczynka, która daje jej masę miłości. Jak dowiadujemy się z filmu, udostępnionego przez Sidewalks Specials, nowa pani zapewnia jej naprawdę dobrą opiekę, nawet śpiewa jej kołysanki do snu. Z taką opieką suczka ma szansę zapomnieć o trudnych przejściach, jakie ma za sobą i o stracie rodzeństwa. Praca wolontariuszy pozwala wielu psiakom nie tylko na przeżycie, ale także odnalezienie kochającego domu, w którym mogą się rozwijać i żyć w otoczeniu bliskich im osób.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu jest pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć
  2. Tajna broń Jolanty Kwaśniewskiej. Na czym polega sekret pierwszej damy polskiego stylu?
  3. Mężczyzna spacerował w upalny dzień. Nagle usłyszał piski psa z auta, od razu wiedział co zrobić
  4. Babcia musi poruszać się na wózku. Jej pies doskonale wie jak jej pomóc, niesamowite wideo
  5. Policyjny pies uratował 82-latkę. Kobieta leżała na ziemi, przygnieciona drabiną
  6. Prawie połowa gości nie żyje. Raport jest druzgocący. Wiadomości ze świata

Źródło: pawmygosh.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł