suczka przytula panią
Źródło: instagram.com/penny.pie.puppy

Suczka po adopcji nie może się oderwać od pani. Wideo dosłownie topi serce

17 Listopada 2020

Suczka, która została adoptowana ze schroniska, reaguje na widok swojej nowej pani w najsłodszy sposób. Gdy tylko ją widzi, myśli tylko o jednym - o przytulaniu! Urocza mieszanka border collie i owczarka australijskiego nie może oderwać się od kobiety, która uratowała jej życie.

Suczka o imieniu Penny jest prawdziwą przylepą. W życiu swojej pani pojawiła się niespodziewanie - kobieta wcale nie szukała psa do adopcji. Jednak któregoś dnia dostała od swojej siostry wiadomość ze zdjęciem małego, uroczego szczeniaczka. Serce zabiło jej mocniej i od razu wiedziała, że musi przygarnąć Penny.

Owczarek niemiecki myślał, że nikt go nie widzi, ale nagranie go zdradziło. Kamera pokazała prawdę o psieOwczarek niemiecki myślał, że nikt go nie widzi, ale nagranie go zdradziło. Kamera pokazała prawdę o psieCzytaj dalej

Suczka nie przestaje przytulać pani

Właściciel mieszkania, w którym mieszkała posiadaczka suczki, nie chciał pozwolić, by zamieszkał w nim pies. Zdeterminowana kobieta postanowiła więc się przeprowadzić i przygarnąć psinę. To była miłość od pierwszego wejrzenia - suczka odkąd tylko pojawiła się w domu, nie odstępowała swojej nowej pani ani na krok. Uwielbia chodzić z nią do łazienki, odprowadzać do drzwi i zawsze mieć w zasięgu wzroku swoją ukochaną właścicielkę.

Zwierzak okazał się wyjątkowo czuły i wierny. Penny każdą wolną chwilę chce spędzać razem ze swoją panią i nie przyjmuje do wiadomości, że kobieta czasem musi jednak iść do pracy. Na szczęście udało im się dogadać i suczka już chętniej zostaje w domu sama - doskonale bowiem wie, że gdy pani wróci, czeka ją festiwal przytulania i czułości!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Pies kocha właścicielkę całym sercem

Sunia okazuje swojej właścicielce miłość w naprawdę wyjątkowy sposób. Za każdym razem, kiedy ta siada lub kładzie się spać, psina natychmiast znajduje się u jej boku, by mocno się przytulić. Robi to w dokładnie taki sam sposób, jak ludzie - opiera pyszczek na ramieniu lub piersi właścicielki i tak wtulona potrafi wytrwać długie godziny.

- To wspaniałe uczucie. Zawsze się ze mną kładzie i tak zasypiamy sobie w naszych ramionach - mówiła jej pani w rozmowie z The Dodo.

Kobieta kocha swojego psa najbardziej na świecie. Nagrywa, jak Penny się do niej przytula i umieszcza nagrania w sieci. Widok jest naprawdę rozczulający - widać, że kobieta jest dla psiny całym światem. Aż trudno się nie wzruszyć widząc psie oczy, wlepione z miłością w kobietę!

ZOBACZ WIDEO:

Kotka nie ma oczu, ale i tak podbiła serca wszystkich. Miała smutne życieKotka nie ma oczu, ale i tak podbiła serca wszystkich. Miała smutne życieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Trwa akcja. Na ziemię spadł meteoryt. W popularnym w Europie regionie tysiące osób wstrzymało oddech
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Obudziło ją dziwne zachowanie pitbulla. Poszła za nim i aż zbladła
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Masowe wycinanie lasów w Amazonii może mieć katastrofalne skutki. Zaskakujący apel naukowców

źródło: thedodo.com

Następny artykuł