przerażona suczka
Źródło: Hope For Paws - Official Rescue Channel

Suczka miała zostać uśpiona. Nagrano przestraszoną psinę, nagle dzieje się niemożliwe

17 Października 2020

Suczka trafiła do schroniska w bardzo złym stanie. Widać było, że od dawna nikt o nią nie dbał. Poprzedni właściciel ją porzucił. Była bardzo mocno niedożywiona, bała się ludzi i nie pozwalała do siebie podejść. Widoczny na nagraniu pies jest przerażony. W pewnym momencie jednak dzieje się coś niespodziewanego.

Suczka miała zostać poddana eutanazji. Niestety wiele schronisk wciąż decyduje się na usypianie zwierząt, których szanse na adopcje są niskie, a koszty utrzymania wysokie. Choć powstało wiele placówek, które szczycą się tym, że nie przeprowadzają tego typu zabiegów, stanowią one rzadkie wyjątki. Taki los miał spotkać Edie. Była przygotowana do zabiegu, który miał się odbyć w ciągu godziny. Na szczęście napotkała mężczyznę, który odmienił jej los. Pies wydawał się wiedzieć, co go czeka. O ile zazwyczaj był nieufny i bał się ludzi, w gabinecie po prostu spanikował. Starał się ukryć przed pracownikiem ośrodka, bez przerwy piszczał i szczekał.

Kożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej zarobiła 2 mln w pół roku. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie psich przyjaciółKożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej zarobiła 2 mln w pół roku. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie psich przyjaciółCzytaj dalej

Suczka miała zostać uśpiona

Edie była chora i niedożywiona. Na dodatek ludzi chętniej adoptują szczeniaki i młode psy. Zwierzęta chore i niedożywione w większości wypadków nie trafiają do domów. Spędzają całe życie w schronisku lub zostają uśpione, gdy placówka jest przepełniona. Schroniskowa rzeczywistość jest smutna i brutalna. Choć wolontariusze i pracownicy dokładają wszelkich starań, by czworonogi znajdujące się pod ich opieką miały zapewnione jak najlepsze warunki i trafiły do kochających domów, często brakuje im czasu i środków. Ofiarami tych braków padają zwierzęta. Suczka znajdowała się w dokładnie takiej sytuacji. Na dodatek była lękliwa i nieufna, trudno byłoby znaleźć dla niej dom, bo bała się choćby podejść i zapoznać z potencjalnymi kandydatami do adopcji. Przepracowanie jej lęków i oswojenie jej na powrót z człowiekiem wymagało ogromnego zaangażowania od doświadczonego opiekuna.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel zgotował psu koszmar. Ratownicy wciąż nie mogą uwierzyć, poszukują złoczyńcy
2. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa

Suczka trafiła na właściwego człowieka

Na jej szczęście, trafiła na dokładnie takiego człowieka. Mężczyzna powoli oswajał ją ze swoją obecnością. Był jej ostatnią szansą na normalne, szczęśliwe życie. Był zdeterminowany, by uratować ją od strasznego losu, jaki czekałby ją gdyby nie jego pomoc. Suczka na początku traktowała go jak każdą inną napotkaną osobę. Prawdopodobnie doświadczyła wcześniej złego traktowania od poprzednich właścicieli. Porzucony pies przeżywa ogromną traumę. Zwierzęta dążą do nawiązania relacji z człowiekiem, któremu ufają i kochają. Gdy okazuje się on wobec nich okrutny, lub zawodzi ich zaufanie, zostawiając je w obcym miejscu i odjeżdżając, są załamane. Na nagraniu widać, jak długo mężczyzna musiał zabiegać o jej uwagę i pokazywać swoje dobre intencje, nim ta w końcu się do niego przekonała. Moment, w którym w końcu zrozumiała, że nie stanie jej się żadna krzywda roztopi najtwardsze serce.

ZOBACZ FILM:

Bassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dziejeBassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dziejeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  4. Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
  5. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
  6. NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełom

Źródło: twojenowinki.pl

Następny artykuł