Suczka w trawie
Źródło: youtube/Dog Rescue Shelter Mladenovac, Serbia

Suczka została porzucona przy drodze. Kiedy ratownicy przyjechali ją uratować, zamarli

17 Czerwca 2020

Suczka została porzucona przy ruchliwej drodze. Pies skrył się w trawie, i nie chciał opuścić miejsca nawet na moment. Ratownicy spodziewali się, czego mogą tam zastać. Ale gdy zajrzeli wgłąb trawy, odkryli szokującą prawdę.

Suczka czekała w trawie na swojego właściciela. Wierzyła, że po nią wróci, tym bardziej, że rodzina powiększyła się. Suczka urodziła przy drodze małe pieski. Choć była głodna i spragniona, nie mogła ruszyć się ze swojego miejsca. Leżała tam przez kilka dni, ponieważ szczeniaki nie poradziłyby sobie bez niej nawet przez moment. Porzuconą suczkę zauważyli kierowcy i zawiadomili organizację Dog Rescue Shelter Mladenovac, Serbia.

Suczka urodziła w trawie szczeniaki

- Ona wiedziała, że przyszliśmy jej pomóc. Nie szczekała, zaufała nam - powiedział pracownik organizacji Dog Rescue Shelter Mladenovac w materiale wideo na YouTubie.

Suczka leżała w trawie, a obok niej były dwa małe szczeniaki. Nieco dalej, pracownicy odkryli trzeciego pieska, który odłączył się od grupy i w dużej trawie nie potrafił wrócić. Wszystkie psiaki zostały zabrane z okropnego miejsca, w którym żaden z psów nigdy nie powinien się znaleźć, a już tym bardziej traktować je jako miejsce zamieszkania. Porzucona suczka otrzymała na imię Moli. Wraz ze swoimi dziećmi trafiła do rodziny zastępczej, która otoczyła zwierzęta opieką i dała im miłość.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mała dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Chwilę później stała się najbardziej niewiarygodna rzecz

2. Na zdjęciu ukryty jest pies. Większość osób potrzebuje przynajmniej 20 sekund, żeby go znaleźć

- Jej ból złamał nasze serca. Niektórzy ludzie są okrutni! Zrobimy wszystko co najlepsze dla Moli i jej dzieci - czytamy w podpisie.

Wideo, które zostało opublikowane w połowie maja skradło serca internautów. Na YouTubie obejrzało je blisko 4,5 mln osób, a komentarzy nie było końca. Filmik wzruszył setki tysiące osób, ciężko nie uronić łez oglądając wideo. Dlaczego ktoś zdecydował się na porzucenie psiaka będącego w zaawansowanej ciąży? Głęboko wierzymy, że sprawca tego okropnego czynu zostanie odnaleziony i ukarany!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
  2. 12-tygodniowy kotek ucierpiał w wypadku. Ktoś zostawił go na pewną śmierć
  3. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  4. Przygarnął małego szczeniaka. Kiedy zwierzę zaczęło rosnąć, prawda o nim wyszła na jaw
  5. Psi fryzjer, który został nagrany ukrytą kamerą usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Maltretował czworonogi?
  6. Porażające odkrycie na wieży. Ktoś wyrządził okropną krzywdę pitbullowi

Źródło: youtube/Dog Rescue Shelter Mladenovac, Serbia

Następny artykuł