suczka
Źródło: facebook/thedodo

Suczka ważyła ponad 22 kilogramy. Przeszła niesamowitą metamorfozę dzięki ludziom o dobrych sercach

16 Września 2020

Suczka Corina miała bardzo dużo problemów zdrowotnych. Te głównie wynikały z jej wagi. Pies mieszkający w schronisku ważył ponad 22 kilogramy. Do tego stanu prawdopodobnie doprowadził ją poprzedni właściciel, który w nienależyty sposób zajmował się zwierzęciem. Schronisko odebrało mu suczkę i postanowiło zawalczyć o jej życie. Kiedy historię psa usłyszała Jessica Janos postanowiła pomóc, decydując się na adopcję zwierzęcia.

Suczka miała ogromne problemy z poruszaniem się. Pierwszego dnia w nowym domu nie potrafiła nawet wejść na kanapę, która była dla niej za wysoka. Pies nie potrafił podskoczyć do góry, choć bardzo tego pragnął. Jak wyznała Jessica, suczka była więźniem własnego ciała. Łzy same cisnęły się do oczu na widok bezradności czworonoga. Schronisko zgodziło się wydać go do adopcji, zastrzegając, że nie można zostawić psa w takim stanie. Jak wyznała nowa opiekunka lista poleceń jeszcze bardziej zmotywowała rodzinę do działania. Wszyscy pragnęli dać psu nowe życia.

Hannah i Shane powiedzieli sobie Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystościCzytaj dalej

Suczka cierpiała z powodu nadwagi

Corina szybko zaczęła robić postępy. Pokonywanie schodów i wejścia na kanapę szybko przestały być dla niej problemem. Suczka musiała przestrzegać diety, nie otrzymywała żadnych przekąsek. Jadła wyłącznie to co miała w misce. Więcej było surowo zakazane.

- Kiedy pierwszy raz udało jej się wskoczyć na łóżko, łzy same pojawiły się w moich oczach - wyznała Jessica w materiale "The Dodo".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyciekło straszne nagranie z polskiej fermy futrzanej. Łzy same cisną się do oczu
2. Ciągnął ciężko chorego owczarka po asfalcie, zwierzę nie przeżyło. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być większe?

Dodała, że pies z chęcią chodził na spacery, biegał, bawił się z innymi czworonogami. Suczka była pełna energii. Widać było, że nowa dieta, ćwiczenia, rodzina dają jej mnóstwo pozytywnej energii i chęci do działania. Suczka zapragnęła żyć. W końcu miała do kogo. Czuła się bezpieczna w nowym miejscu. Corinie udało się zrzucić około 9 kilogramów! Rodzina pochwaliła się metamorfozą w sieci, która jest wręcz niezwykła. Zobaczcie wideo i zdjęcia z przemiany psa. Trzymamy kciuki za dalsze postępy!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psy
  4. Najbardziej niechciany pies w schronisku znalazł bratnią duszę. Ich wspólna historia wzrusza do łez
  5. Wiewiórka nagle "odleciała". Wideo wbija w fotel
  6. TVN potwierdziło. Rząd podjął wreszcie decyzję. Nowe ograniczenia dla Polaków ws. podróżowania

Źródło: pawmygosh

Następny artykuł