Szczęśliwy pies i jego właścicielka spotykają się po dwóch latach
Źródło: screen shot/Youtube/T&T Creative Media

Odnalazła suczkę po 2 latach. Reakcja psa i właścicielki wyciska łzy z oczu

15 Maja 2020

Suczka o imieniu Emmy Lou zaginąła na dwa lata. Jej właścicielka przez cały ten czas nie traciła nadziei, że pupil jeszcze do niej wróci. Poruszyła niebo i ziemię, żeby ją odnaleźć.

Rebecca straciła swoją ukochaną suczkę na ponad dwa lata. Psiak przepadł i ślad po nim zaginął. Jednak jego właścicielka ani na chwilę nie zarzuciła poszukiwań uroczej zguby.

Kobieta przez ponad dwa lata poszukiwała ukochanej suczki

Kiedy Emmy Lou, ukochany czworonóg należący do pewnej młodej kobiety o imieniu Rebecca zaginął, jego kochająca właścicielka pogrążyła się w żałobie. Jednak nie oznaczało to dla niej poddania się - postanowiła, że odszuka zgubę. Opiekunka psiaka ogłaszała zaginięcie pupila wszędzie, w tym na mediach społecznościowych. I to dzięki staraniom członków jednej z grup na Facebooku, po ponad dwóch latach udało się odnaleźć Emmy Lou.

Do sieci trafiło nagranie, na którym można zobaczyć dzień, kiedy Rebecca udaje się do schroniska, do którego po licznych przygodach trafiła suczka. Poruszona kobieta mija kolejne boksy z psiakami czekającymi na dom, aż w końcu trafia do tego szczególnego, w którym jej oczom ukazuje się nikt inny, tylko... Emmy Lou! Kobieta nie jest w stanie ukryć wzruszenia na widok ukochanego psiaka, ten z kolei nie może powstrzymać szczęścia na widok opiekunki.

Moment, kiedy Rebecca i Emmy Lou nareszcie są znowu razem ze sobą wyciska łzy z oczu. Takiego wzruszenia, miłości i tęsknoty internauci nie widzieli.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kupili buldoga w hodowli. Chwilę później odkryli wstrząsającą prawdę, byli załamani 2. Mówią, że jestem najbrzydszym psem na świecie. Czy zasługuje na miłość?

Poruszające wideo obejrzały już miliony, spotkanie po latach tej dwójki jest niczym wzruszająca scena z hollywoodzkiej produkcji.

Czekamy na Wasze informacje


swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Rebecca nie mogła ukryć wzruszenia na widok psiakaRebecca nie mogła ukryć wzruszenia na widok psiaka
screen shot/Youtube/T&T Creative Media

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy czekały na narodziny dziecka. Ich reakcja na bobasa jest nieprawdopodobna, na szczęście wszystko się nagrało
  2. Poprosił boksera o zejście z kanapy. Zwierzak lepiej wiedział, co jest dla niego korzystniejsze
  3. Ciężarna kotka podeszła do pitbulla. Niewiarygodne, jak zachował się pies
  4. Kupili buldoga w hodowli. Chwilę później odkryli wstrząsającą prawdę, byli załamani
  5. Mężczyzna zabił 2-letniego dobermana. Powód czynu poraża
  6. Wyszła na spacer z psami. Nagle golden retriever zablokował jej przejście, kobieta zamarła

Źródło: sudinfo.be

Następny artykuł