suczka w schronisku
Źródło: facebook/SPA de Haguenau

Małżeństwo chciało uśpić zdrową suczkę. Kiedy lekarz usłyszał prawdziwy powód, podjął decyzję

14 Czerwca 2020

Suczka została przyprowadzona do schroniska przez właścicieli. Psiak miał 14 lat i wyglądał na zdrowego. Opiekunowie zwierzęcia nie chcieli się nim dłużej zajmować, a mało tego wyznali, że chcieliby uśpić czworonoga! Powód zaskoczył wszystkich w przytulisku.

14-letnia suczka została przyniesiona do SPA de Haguenau przez swoich opiekunów. Piesek nie tryskał energią, widać było, że jest przerażony. Pracownicy schroniska bali się zapytać właścicieli, co ich sprowadza w to miejsce. Kiedy w końcu padło pytanie, a zaraz po nim odpowiedź, wręcz zamarli z przerażenia. Nie spodziewali się tego, co usłyszą.

Suczka w schronisku miała zostać uśpiona

Właściciele wyznali, że chcieliby oddać psa do schroniska, ponieważ przeprowadzają się do mniejszego mieszkania. W nim suczka miałaby czuć się niekomfortowo. Nie było tam dla niej miejsca. Kiedy pracownicy wytłumaczyli opiekunom, że starszy pies nie potrzebuje już dużego ogrodu, a jedynie ciszy, spokoju i miłości, nie spodziewali się, tego co zaraz usłyszą. Właściciele wyznali, że nie chcą dłużej zajmować się psiakiem, a mało tego chcieliby go uśpić, bo pies nigdy nie był ich marzeniem.

Kiedy zobaczysz psa z żółtą wstążką, nie podchodź dla niego. Dlaczego?Kiedy zobaczysz psa z żółtą wstążką, nie podchodź dla niego. Dlaczego?Czytaj dalej

Opiekunowie wyznali, że nigdy nie chcieli mieć suczki, adoptowali ją jedynie ze względu na dziecko. Syn bądź córka pary wyprowadziła się z domu jednak już 10 lat temu. Pies został z rodzicami. Małżeństwo miało już dość opieki nad psiakiem, stąd zdecydowali się poddać go eutanazji. Żadne tłumaczenia i wyjaśnienia nie przekonywały opiekunów. Decyzja już dawno została przez nich podjęta.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania

2. Na zdjęciu ukrywa się kot. 85% internautów nie wierzy, że naprawdę tak jest

Pracownicy schroniska poprosili o wypełnienie dokumentacji, aby mogli psiaka przyjąć do jednego z boksów. Weterynarz, który zbadał zwierzę, odmówił eutanazji.Suczka cieszyła się wspaniałym zdrowiem. Zaraz po wyjściu opiekunów, pies został "sam" w schronisku. Pracownicy wiedzieli, że muszą znaleźć dla niego dom, rozpoczęli akcję w mediach społecznościowych, która całe szczęście po kilku tygodniach zakończyła się szczęśliwie. Suczka trafiła do nowej rodziny, gdzie otrzymała miłość, troskę i wsparcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczkaWłaściciele chcieli uśpić 14-letnią suczkę
facebook/SPA de Haguenau

suczkaU weterynarza wyznali, że nigdy nie chcieli zajmować się psem
facebook/SPA de Haguenau

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Białystok. Wszedł na chwilę do sklepu, a gdy wrócił pies zniknął. Pupil trafił na aukcję internetową
  3. Porzucony przy drodze szczeniak bał się ludzkiej dłoni. Niewiarygodne, jak zmienił się dzięki miłości i wsparciu
  4. Zdrowy pies umarł po codziennym spacerze. Wszyscy właściciele muszą uważać
  5. Psy cierpliwe dla dzieci. Lista 5 czworonogów
  6. Husky miał iść spać, kiedy usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nagranie rozkłada na łopatki

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł