Długo czekano na ten moment
Źródło: screenshot z youtube/CCASAdoptable

Suczka usłyszała wybuchy fajerwerków. Rodzina nie zdążyła zareagować

13 Maja 2020

Suczka przestraszyła się fajerwerków i wybiegła na ulicę. Właściciele ruszyli w pościg za zwierzęciem. Niestety psiak zapadł się jak kamień w wodę. Do czasu, gdy...

Do internetu na kanał CCASAdoptable na YouTubie trafiło wideo z bardzo ciekawą historią. Film opowiada o suczce o imieniu Dora, która 4 lipca 2012 roku uciekła z domu. Wystraszyła się głośnych dźwięków fajerwerków w amerykańskim mieście Frisco w Teksasie. Odgłosy wybuchów spłoszyły psa, który w przypływie paniki przeskoczył płot. Zwierzę wybiegło na zewnątrz, gnając przed siebie.

Suczka przestraszyła się hałasu

Rodzina zmartwiła się ucieczką Dory. Właściciele bardzo kochali suczkę, była ich przyjaciółką. Nie poddali się i szybko zaczęli działać. Rozwieszali plakaty, umieszczali ogłoszenia w gazetach, szukano w sieci - słowem wszędzie. Przeczesywano każdy metr okolicy domu. Niestety, poszukiwania okazały się bezskuteczne. Ślad po Dorze zaginął.

Właściciele jednak nie wątpili, choć wszystko wskazywało na brak perspektyw na powrót. Przełom nastąpił 7 miesięcy później. Organizacja CCASA specjalizująca się w ratowaniu zagubionych i bezpańskich czworonogów, zobaczyła, że jedna z nowych podopiecznych schroniska ma w sobie specjalny chip. Spróbowano ustalić tożsamość psa i właściciela. Trafiono na trop rodziny z Frisco. Rodzina szybko przyjechała do schroniska, by zobaczyć się z Dorą. Nie było pomyłki. To był ich pies!

Reakcja mężczyzny, który zobaczył czworonoga po 7 miesiącach, jest bardzo wzruszająca. Właściciel nie krył emocji, był całkowicie poruszony widokiem ukochanego pupila. To była wyjątkowa chwila, o której żaden członek rodziny z Teksasu prędko nie zapomni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jak nazwać psa i suczkę? Lista najpopularniejszych imion dla czworonogów
2. Mówią, że jestem najbrzydszym psem na świecie. Czy zasługuje na miłość?

Organizacja opowiadając historię Dory, wykorzystała okazję, by uświadomić opiekunów w kwestii zakładania nadajników zwierzętom. To właśnie dzięki takim chipom udało się odnaleźć właścicieli. Gdyby pies nie miał numeru identyfikacyjnego być może nigdy nie wróciłby do domu.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Ten moment wyciska łzyTen moment wyciska łzy
screenshot z youtube/CCASAdoptable

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies poszedł na spacer. Po powrocie właściciele zauważyli na jego grzbiecie porażającą rzecz, aż pobledli
  2. Jak nazwać psa i suczkę? Lista najpopularniejszych imion dla czworonogów
  3. Odebrali życie kotu. Motywy, które nimi kierowały porażają
  4. Chciał wykąpać gigantycznego psa. Reakcja czworonoga bawi do łez
  5. Pies nigdy nie został pocałowany. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy doświadcza bliskości człowieka
  6. Szczeniak buldoga chciał się przywitać z niemowlęciem. Reakcja dziecka rozczula

Źródło: YouTube

Następny artykuł