Suczka wtula się w mężczyznę, który ją uratował z rzeźni
Źródło: screen shot/Youtube/Animal Magazine

Suczka nie chciała opuścić ramion mężczyzny. Bała się, że znów czeka ją straszny los

12 Czerwca 2020

Suczka o imieniu Sweety została uratowana z rzeźni w miejscowości Chomkaczu, Michael Chour od lat prowadzi organizację o nazwie The Sound of Animals, w ramach której ratuje psy w Azji. Mężczyzna odbiera zwierzaki z lokalnych ubojni, gdzie nie dość, że czworonogi są przetrzymywane w skandalicznych warunkach, to jeszcze umierają w straszliwych cierpieniach. Sweety była właśnie jednym z psiaków, czekał ją straszny koniec. To, w jaki sposób zareagowała na ratunek, wyciska łzy z oczu - nagranie powinien obejrzeć każdy, komu nie jest obojętny los zwierząt.

Michael Chour jest znanym na całym świecie aktywistą ratującym psy z rzeźni. Jego fundacja działa na terenie większości krajów azjatyckich, mężczyzna może się pochwalić licznymi sukcesami - jego ciężkiej pracy życie zawdzięczają setki tysięcy zwierząt. Jednak to suczkę Sweety Michael zapamięta do końca życia - to, w jaki sposób pies zareagował na jego obecność, wyciska łzy z oczu.

Suczka uratowana z rzeźni panicznie boi się puścić swojego wybawcę

Mężczyzna został poproszony o wynegocjowanie z lokalnym rzeźnikiem uwolnienie psów przebywających na terenie masarni. Po burzliwych dyskusjach. Michaelowi udało się zawalczyć o wypuszczenie 17 psów, w tym suczki, którą mężczyzna nazwał Sweety. Wszystkie zwierzaki zostały przetransportowane do weterynarza i ośrodka należącego do organizacji. Reakcja wszystkich psów była wzruszająca, jednak to, co zrobiła Sweety poruszyło na wskroś cały świat. Uratowana suczka nie chce bowiem opuścić ramion swojego wybawcy. Pies wtula się w dobroczyńcę tak, jakby tylko blisko niego było bezpiecznie. Skulony, przerażony psiak wtula się Michaela najbliżej jak się tylko da. Na twarzy mężczyzny maluje się wzruszenie i przejęcie.

Odebrano jej zwierzęta, część już nie żyła. Straszne znalezisko w szambieOdebrano jej zwierzęta, część już nie żyła. Straszne znalezisko w szambieCzytaj dalej

Sweety okazała się być dzielna i silna - bardzo szybko jak na to, co ją spotkało, doszła do siebie. Nawiązała przyjacielskie relacje z pracownikami organizacji oraz innymi psiakami. Michaela stał się dla niej najbliższą osobą na świecie - nic dziwnego, w końcu gdyby nie on, suczka straciłaby życie w męczarniach. Psie rzeźnie to piekło na ziemi, panujące w nich warunki są jeszcze gorsze niż w ubojniach krów czy świń. Praca Michaela może być źródłem inspiracji dla Wszystkich miłośników zwierząt - nie bądźmy obojętni na ich cierpienie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Horoskop chiński: tygrys, szczur, smok, a może bawół? Zwierzę zdradzi prawdę o Tobie

2. Pies siedział 4 dni bez przerwy na moście i patrzył przed siebie. Powód sprawia, że nikt nie powstrzyma łez

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Sweety wtuliła się w swojego wybawcęSweety wtuliła się w swojego wybawcę
screen shot/Youtube/Animal Magazine

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna znalazł psa leżącego na schodach. Kiedy mu się przyjrzał, nie mógł uwierzyć własnym oczom
  2. Psy zakradły się do pokoju dziecka. Rodzice nie dowierzali, gdy obejrzeli nagranie z ukrytej kamery
  3. Pies znalazł w ziemi ogromną kulkę. Właściciel zamarł, kiedy usłyszał jej syczenie
  4. Wrzucili kocięta do metalowej beczki. Nie miały szans na przeżycie
  5. Dziewczynka zbliżyła twarz do pitbulla. Rodzice nie zdążyli zareagować
  6. Kobieta poprosiła husky o zmianę miejsca. Reakcja zwierzaka jest bezbłędna

Źródło: naszefutrzaki.eu

Następny artykuł