uratowana suczka
Źródło: humanesociety.org

Suczka całe życie spędziła zamknięta w ciemnej piwnicy. Nie przypominała psa, gdy w końcu ujrzała światło dzienne

11 Października 2020

Suczka została uratowana z warunków, których nazwanie strasznymi to niedopowiedzenie. Psina nigdy w życiu nie doświadczyła światła słonecznego i jedyne co znała, to piwnica, gdzie była zamknięta w małej klatce. Biedna sunia nie wyglądała i nie zachowywała się jak pies, gdy w końcu została uwolniona.

Suczka nigdy nie zaznała widoku świata zewnętrznego, nie mówiąc już o miłości i zwykłej uprzejmości. Ratownicy znaleźli ją w piwnicy szopy, zamkniętą w za ciasnej, brudnej klatce. Ratownicy Humane Society of the United States uratowali nie tylko ją, ale również 150 innych zwierząt (w tym psy, koty i kozy), przechowywanych w równie urągających warunkach.

Sznaucer po 2 latach rozłąki zobaczył panią. Reakcja jest niesamowita, pies aż stracił przytomnośćSznaucer po 2 latach rozłąki zobaczył panią. Reakcja jest niesamowita, pies aż stracił przytomnośćCzytaj dalej

Suczka całe życie spędziła w piwnicy

Biedna B.B, jak nazwali suczkę ratownicy, była w okropnym stanie. Maleństwo było wyraźnie niedożywione i bardzo, bardzo przestraszone.

- Była bardzo mała i wyglądała na zupełnie bezradną istotę. Położyłam dłoń na klatce, a ona podeszła i ją wąchała. Była bardzo bojaźliwa i nie wiedziała, jak się zachowywać – mówiła dla TheDodo Jessica Lauginiger, dyrektor ds. przestępczości na zwierzętach w Humane Society of the United States.

Przestraszona suczka nie chciała zbliżyć się za bardzo do Jessiki, jednak wystarczyło trochę cierpliwości, by maleństwo nabrało zaufania i dało się zabrać z klatki. Kiedy zrozumiała, że jest bezpieczna i nikt nie chce zrobić jej krzywdy, przytuliła się nawet do swojej wybawczyni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szczeniak ze schroniska opanował niewiarygodną sztuczkę. Liczył, że dzięki niej znajdzie nowy dom
2. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3. Adoptowany pies zastępuje kociętom matkę. Najsłodszy widok na świecie

Skrzywdzony pudelek nigdy nie widział słońca

Suczka, której wiek ciężko było z początku określić, trafiła do kliniki weterynaryjnej, gdzie miała dojść do siebie. Gdy zobaczyła ją jedna z recepcjonistek, wiedziała, że gdy tylko maleńki, przestraszony pudelek wróci do pełni sił, musi zamieszkać razem z nią.

- Niestety przez to, że B.B prawie całe życie spędziła w klatce, nie wiedziała, jak się zachowywać. Kręciła się, nie biegała jak jej koledzy, bała się dalej wypuszczać. Dlatego postanowiłam, że stworzę jej taką klatkę tylko znacznie większych rozmiarów. Mieszkają ze mną dwie wnuczki, dlatego B.B na początku spała u jednej w pokoju - mówiła Brenda Tortoreo, która tak zakochała się w nieporadnej psinie.

Suczka znalazła nowy dom

Sam powrót do zdrowia nie był łatwą sprawą, ale jeszcze trudniejsze okazało się zmierzenie ze światem zewnętrznym. Suczka nie wiedziała, jak reagować na jakiekolwiek bodźce, jednak Brenda postanowiła zrobić wszystko, by jak najszybciej oswoić ją z naturą, słońcem i ludźmi. Świetnym sposobem na przywrócenie B.B równowagi okazały się maskotki. Suczka otworzyła się poprzez zabawę z nimi.

- To te pluszaki sprawiły, że moje maleństwo w końcu cieszy się z bycia psem. Biega po domu, szaleje, zaczęła jeść, kocha bawić się na trawie i nie boi się innych psów... Już nawet nie wyobrażam sobie, jak wyglądałoby życie bez tej małej pociechy. Około trzech tygodni temu zaczęła mnie lizać – nigdy wcześniej tego nie robiła. To są dla mnie powody do radości, bo wiem, ile ją to kosztuje - cieszy się jej nowa pani.

Cudownie, że suczka znalazła tak kochającą osobę, która zrobi dla niej wszystko. Miejmy nadzieję, że już nie pamięta o swojej smutnej przeszłości w piwnicy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka w klatce

Tak wyglądała suczka, gdy znaleźli ją ratownicy.

suczka w klatce

Zmiana jest ogromna!

suczka uratowana

Teraz B.B w końcu może cieszyć się życiem!

Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schroniskuSuczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schroniskuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetne wieści z Chin. Jest nadzieja dla Polski, specjaliści nie mają złudzeń
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał
  4. Wstrząsające nagranie z monitoringu. Wyrzucił psy przy czyjejś posesji, samo patrzenie boli
  5. Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schronisku
  6. Rosyjski kosmonauta udostępnił nagranie z UFO? Tajemniczy obiekt nad Ziemią

źródło: thedodo.com

Następny artykuł