Suczka była ofiarą pseudohodowli labradorów
Źródło: youtube/Hope For Paws - Official Rescue Channel

Wyczerpaną suczkę porzucili jak śmiecia. Nie do uwierzenia, co wcześniej się z nią działo

11 Sierpnia 2020

Suczka rasy labrador została znaleziona przy bramie posesji. Zwierzę było wpół przytomne i wyczerpane wielokrotnymi ciążami. Jej właściciele pozbyli się jej, kiedy zorientowali się, że nie jest już dłużej w stanie rodzić szczeniąt.

Suczka w tragicznym stanie została odnaleziona przez wolontariuszy organizacji Hope for Paws. Skrajnie wycieńczona sunia leżała samotnie przy bramie, w pobliżu na próżno można było szukać jej właścicieli. Pracownicy fundacji od razu wiedzieli, że zwierzę było okrutnie wykorzystywane przez nieuczciwych hodowców do rozmnażania psów rasy labrador dla własnego zysku. Przeprowadzono akcję ratowniczą, która ujawniła straszną prawdę o stanie zdrowia suk, które padają ofiarą nielegalnych fabryk zwierząt.

Starszy weteran dostał udaru, w pobliżu był tylko jego chihuahua. Niewiarygodne, co zrobił piesStarszy weteran dostał udaru, w pobliżu był tylko jego chihuahua. Niewiarygodne, co zrobił piesCzytaj dalej

Właściciele porzucili suczkę, kiedy tylko przestała być im potrzebna\w

Jak wynika z nagrania dokumentalnego opublikowanego przez Hope For Paws na ich oficjalnym kanale na platformie Youtube, ktoś z okolicy zawiadomił organizację o bezdomnej suczce, która pojawiła się na przedmieściach. Zwierzę było spłoszone i najwyraźniej nie przywykło do kontaktu z człowiekiem po wieloletnim odosobnieniu i wykorzystywaniu do rodzenia szczeniąt w typie rasy labrador, na co wskazywały jej wyciągnięte sutki po karmieniu młodych i zaniedbany wygląd. Wolontariusze od razu wyruszyli na pomoc zwierzęciu. Ludzie biorący udział w akcji ratunkowej suczki mieli duży problemy z jej schwytaniem, jednak pomimo początkowych utrudnień wolontariusze się nie poddali i podążali śladem wystraszonego psa. Po długich minutach pościgu udało im się schwytać suczkę, kiedy odpoczywała pod podwoziem samochodu, a następnie przewieźli ją w bezpieczne miejsce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Usłyszeli płacz małej sarenki. Zaskakujące, co zrobili z maleństwem
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Po przyjeździe do schroniska pracownicy zaoferowali jej miskę jedzenia, jednak początkowo nie miała apetytu i wciąż wydawała się być bardzo wystraszona. Wystarczyła odrobina ciepła, cierpliwość i miłe usposobienie, aby suczka o biszkoptowej sierści nabrała zaufania do swoich wybawców i wkrótce nieśmiało zamachała ogonkiem. Uratowana labradorka dostała nowe imię - Perla, a z pomocą organizacji Southern California Labrador Retriever Rescue w ciągu najbliższych tygodni znalazła nowy dom, gdzie jej właściciele docenili jej prawdziwą wartość.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł dziwne, maleńkie jajko. Po kilku sekundach skorupka zaczęła pękać, zaniemówił gdy zobaczył, co się wykluło
  2. Para młoda uciszyła księdza podczas ślubu, żeby rzucić monetą. Goście nie mogli uwierzyć, gdy poznali powód niezwykłego zachowania
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  5. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  6. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia

Źródło: pawmygosh.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł