pies i suczka
Źródło: instagram.com/b3thany_

Suczka zobaczyła na spacerze swojego bliźniaka. Błagała właścicielkę, by wzięły go do domu

10 Września 2020

Suczka zobaczyła na spacerze kogoś, obok kogo nie mogła przejść obojętnie. Właścicielka jak zwykle spacerowała z ukochaną sunią o imieniu Rouge, jednak mijając pobliskie stoisko zauważyła, że jej psina dziwnie się zachowuje. Wystarczyło jej jedno spojrzenie, by zrozumieć czemu. Zarówno Rouge jak i jej pani były w prawdziwym szoku!

Suczka jak zwykle spacerowała spokojnie ze swoją panią na bazarek, gdy jej oczom ukazał się niezwykły widok. Rouge napotkała wzrokiem psa, który wyglądał dokładnie jak ona sama. Choć nie możemy wiedzieć, czy psina wiedziała, że spotkała swojego "bliźniaka", od razu poczuła z nim silną więź. Właścicielka natychmiast zobaczyła uderzające podobieństwo i szybko podjęła działanie.

Ranny kundelek trzy dni leżał w rowie. Pilnowała go przyjaciółka, teraz psy potrzebują pomocyRanny kundelek trzy dni leżał w rowie. Pilnowała go przyjaciółka, teraz psy potrzebują pomocyCzytaj dalej

Suczka spotkała identycznego psa

Rouge jakiś czas temu została adoptowana przez parę. Oprócz niej w domu mieszkały jeszcze dwa koty, a suczka szybko oswoiła się z nowym domem i pokochała opiekunów. Pewnego dnia na spacerze na lokalny bazarek stała się jednak rzecz, której nikt by nie przewidział. Gdy suczka i właścicielka mijały stoisko z psami do adopcji, napotkały wzrokiem bezpańskiego psa, który wyglądał dosłownie jak kopia Rouge. Właścicielkę zatkało, zwłaszcza że jej psina zaczęła się zachowywać, jakby wiedziała, że właśnie spotkała swoje lustrzane odbicie! Skakała, cieszyła się jak nigdy, a bezpański kundelek również zareagował tak na to spotkanie. Niewiele myśląc, pani Rouge postanowiła szybko zadziałać.

– To było niezwykłe. Ten pies wyglądał zupełnie jak nasza Rogue. Od razu zadzwoniłam do mojego chłopaka i mu o wszystkim opowiedziałam. Nie mogliśmy podjąć innej decyzji, postanowiliśmy adoptować tego czworonoga. Rogue była taka szczęśliwa! - wspomina zadowolona właścicielka w rozmowie z Bored Panda.

DZISIAJ GRZEJE: Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy

Kundelek wymagał pomocy lekarskiej

Adopcja okazała się strzałem w dziesiątkę. Gdy tylko psy zamieszkały razem, od razu widać było, że ich pierwsze spotkanie słusznie zapowiadało magiczną więź. Zwierzaki wyglądają, jakby były z tego samego miotu. Choć nie wiadomo, jak jest naprawdę, właściciele lubią żartować, że psiak, który otrzymał imię Beast jest zaginionym bliźniakiem Rouge. Po jakimś czasie pies przerósł swoją siostrę niemal dwukrotnie, jednak nie przeszkadza im to w psoceniu i zabawach. Chwilę zajęło jedynie przystosowanie się wszystkich psich i kocich przyjaciół do siebie, ale udało się już po kilku tygodniach. Rodzeństwo jest najszczęśliwsze na świecie, a właścicielka psów jest zachwycona tym, że udało im się powiększyć rodzinę o kolejnego pieska.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Moneta sprzed lat znacznie zyskała na wartości. Warto sprawdzić, czy nie masz takiej w domu
  2. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Shiba inu zażądał pieszczot w przesłodki sposób. Właściciel nie miał serca odmówić
  6. Potwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmuje

źródło: boredpanda.com

Następny artykuł