Płacząca psia matka nie potrafi pogodzić się ze stratą
Źródło: facebook/Sarah Jennings Sleime

Oddali suczkę do schroniska zaraz po tym, jak urodziła szczeniaki. Psia mama nie może przestać płakać

10 Lipca 2020

Suczka wylądowała w schronisku, gdzie codziennie wyła z tęsknoty za swoimi dziećmi, z którymi została rozdzielona. Poruszające zdarzenie sfilmowano i opublikowano. Na sam widok niewyobrażalnego smutku psa łzy same cisną się do oczu.

Suczka, która znalazła się tuż po porodzie w schronisku poruszyła miłośników zwierząt. Psia mama przeżywała niewyobrażalny smutek i rozpacz po tym, jak została oddzielona od swoich szczeniaków. Jej reakcja została uwieczniona na nagraniu. Patrząc na nie można odnieść wrażenie, że uczucia psa łudząco przypominają ludzkie zachowania w obliczu żałoby. Wielu internautów zaczęło się zastanawiać, czy to możliwe, że zwierzęta potrafią odczuwać silne emocje, takie jakie towarzyszą utracie najbliższych, w podobny sposób do ludzi.

Golden retriver znalazł niecodzienną pracę w szpitalu. Jego pojawienie się wywołuje uśmiechy pacjentówGolden retriver znalazł niecodzienną pracę w szpitalu. Jego pojawienie się wywołuje uśmiechy pacjentówCzytaj dalej

Płacz suczki sprawia, że topnieją serca

Film nakręcony przez Sarah Sleime, która ma w zwyczaju częste odwiedziny w schroniskach dla zwierząt, miał tylko 37 sekund, ale zdążył obiec cały świat. Widać na nim, że suczka rasy pitbull zalewa się łzami i łka na samo wspomnienie o swoim utraconym potomstwie. Swoją reakcją psia matka przypomina ludzką matkę, której odebrano ukochane dzieci. Mimo oczywistego limitu w komunikacji między dwoma różnymi gatunkami, smutne oczy psa wyrażają więcej emocji, niż niejedno ludzkie słowo. Eksperci, którzy obejrzeli wideo nie byli w stanie jednogłośnie zdecydować, czy pitbull rzeczywiście doświadczył silnej reakcji emocjonalnej związanej ze stratą szczeniaków. Natomiast pewnym jest, że doskwierała mu samotność i cierpienie z powodu ogromnego stresu wynikającego ze zmiany otoczenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Głuchy pitbull został użądlony przez rój pszczół. Reakcja właścicieli poraża
2. Znaleźli starego psa przywiązanego do płotu. Miał ze sobą list, jego treść wyciska łzy z oczu

Pseudohodowle nagminnie rozdzielają matki i młode

Pracownicy schroniska ocenili po fizycznej kondycji zwierzęcia, że do tej pory suczka była wykorzystywana jako narzędzie do hodowli psów, w ciągu swojego 7-letniego życia musiała urodzić wiele miotów. To nie pierwszy raz, kiedy doświadczyła rozdzielenia z potomstwem. Dzięki wzruszającemu nagraniu, które opublikowano na platformie Facebook, losem suczki zainteresowały się setki osób. Już w pierwszym dniu od wrzucenia go do sieci klip został wyświetlony 700 000 razy. Jedną z osób, która nie pozostawała obojętna na tragedię psa była przyjaciółka Sarah, Meghan Shelton, która bez zastanowienia postanowiła zaadoptować ją.

Okazuje się, że Shelton jest miłośniczką pitbulli, w jej domu mieszka już jeden reprezentant tej rasy, dlatego po pokazaniu nagrania swoim dzieciom i mężowi wspólnie zdecydowali, że suczka ze schroniska musi dołączyć do ich rodziny. Już następnego dnia pojechali ją odwiedzić i zabrali ze sobą do domu. Obecnie cała rodzina Shelton żyje szczęśliwie.

Mamy wielką nadzieję, ze płacząca suczka będzie miała odtąd same powody do radości i nigdy więcej nie zazna smutku.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  2. Przygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarza
  3. Skandaliczne zachowanie kobiety. Kamery nagrały, co zrobiła na śmietniku
  4. Przygarnęli ją podczas pandemii i oddali, gdy wrócili do pracy. Suczka znów trafiła do boksu
  5. Pies leżał na ulicy nie mogąc się poruszyć. Wysiłki wolontariuszy przywróciły mu nadzieję na normalne życie
  6. Są ofiary. Dramat w europejskim kurorcie. Wakacyjny koszmar wprawia w osłupienie

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł