Ukryta kamera - pani tańczy z psem w kuchni
Źródło: screen shot/Youtube/ T&T Creative Media

Zostawił suczkę z partnerką. Ukryta kamera nagrała jej zachowanie w stosunku do psa

9 Czerwca 2020

Ukryta kamera zainstalowana w mieszkaniu należącym do pewnej pary zarejestrowała niebywałą scenę. To, co pod nieobecność Jose, jego partnerka zrobiła z psem należącym do chłopaka wywołało u niego przyśpieszone bicie serca. Od razu poczuł, że musi jak najszybciej wrócić do domu. Nagranie z kamery trafiło do sieci, ma już ponad milion wyświetleń.

Jose Perez i jego partnerka mieszkają w domu, w którym zainstalowali monitoring. Kamery włączają się automatycznie po północy, w momencie, kiedy zostanie wykryty ruch w mieszkaniu. Tamtego wieczora Jose nie było w domu. Miał się już kłaść spać, kiedy otrzymał powiadomienie o tym, że kamery w mieszkaniu coś zarejestrowały. Przerażony mężczyzna z drżącym sercem uzyskał dostęp do nagrań. To, co zobaczył wywołało u niego skrajne emocje.

Ukryta kamera obnażyła prawdę o tym, co robi z psem partnerka

Kiedy Jose otrzymał powiadomienie o wykrytym ruchu bardzo się zdenerwował. Mężczyzna był przekonany, że do domu ktoś się włamał, a jego dziewczyna i uroczy psiak znalazły się w niebezpieczeństwie. Nie zwlekał ani chwili - zdobył nagranie z monitoringu, spodziewał się, że zobaczy przerażającą scenę. To, co ukazało się jego oczom przerosło jego pojęcie. Filmik wcale nie uwiecznił włamania. Mężczyzna przez przypadek dowiedział się prawdy o tym, co jego dziewczyna robi z jego psem pod nieobecność mężczyzny. Jose zaniemówił. W kuchni mieszkania trwała impreza! Okazało się, że tamtego dnia dziewczyna wróciła nieco później z pracy. Suczka i kobieta tak się ucieszyły na swój widok, że padły sobie w objęcia i... zaczęły tańczyć w najlepsze. Jose poczuł nie tylko ogromną ulgę, ale przede wszystkim niewysłowioną radość. Od razu zrobiło mu się cieplej na sercu i zatęsknił za swoimi dwoma współlokatorkami.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
2. Przez 3 dni błądził po mieście. Kiedy kot wrócił do domu miał za obrożą tajemniczy liścik

Beztroskie wygibasy dziewczyny i psiaka uwiecznione na nagraniu z ukrytej kamery stały się hitem w sieci. Na widok dwóch tancerek od razu nabiera się ochoty na podbój parkietu.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Duet popisał się tanecznymi wyczynamiDuet popisał się tanecznymi wyczynami
screen shot/Youtube/ T&T Creative Media

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  3. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze
  4. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  5. Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać
  6. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł