suczka z martwym szczeniakiem
Źródło: youtube.com/Hope For Paws - Official Rescue Channel

Zrozpaczona suczka szukała pomocy z martwym szczeniaczkiem w pysku. Bardzo się bała

8 Października 2020

Suczka została zauważona, gdy błąkała się po ulicach z martwym szczeniaczkiem w pysku. Wcześniej fundacja Hope for Paws została powiadomiona o tym, że bezdomny pitbull urodził w jamie w ziemi w położonym nieopodal parku. Biedna psia matka szukała u ludzi pomocy, nie mogła nawet wykarmić swoich dzieci.

Suczka była gotowa zrobić wszystko, by chronić swoje młode. Śmierć szczeniaka potrafi mocno odbić się na psychice zwierzęcia. Bezdomna matka nie mogła pogodzić się z utratą malucha. Wiedziała jednak, że pod jej opieką pozostaje sześć innych pociech, którymi nie była w stanie się zająć. Psy są udomowione na tyle mocno, że nawet bezpańskie czworonogi, które w innych warunkach bałyby się ludzi, potrafią zwrócić się do nich po pomoc, szczególnie gdy stawką jest życie ich potomstwa.

Suczka szukała pomocy u ludzi

Na szczęście przechodnie, którzy zobaczyli biednego psiaka, wiedzieli co zrobić, by mu pomóc. Powiadomili fundację od lat zajmującą się takimi przypadkami. Poza wolontariuszami pracowali w niej także weterynarze i behawioryści, przygotowani do zajmowania się zwierzętami, które wiele przeszły. Od razu ruszyli na poszukiwania bezdomnej suczki i pozostałych szczeniąt. Nie chcieli, by podzieliły one los swojego brata. W końcu udało im się wyśledzić je w miejskim parku. Ich matka leżała na ziemi, zasłaniając je własnym ciałem. Była świadoma tego, że potrzebuje pomocy z opieką nad nimi, nie wiedziała jednak, czy może ufać tym ludziom. W końcu udało im się przekonać ją, by wstała i pozwoliła im zająć się jej dziećmi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kundelek nienawidzi obcinania pazurów, właścicielka wpadła na genialny trik. Można się śmiać, ale działa
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Zdjęła ubrania i zasłoniła się tylko zwierzęciem. Fani zachwyceni, nie mogą wyjść z podziwu

3. Imię dla kota. Jak nazywać nowego przyjaciela rodziny?

Suczka wiele wycierpiała

Okazało się, że śmierć jednego ze szczeniąt to nie jedyne, co przydarzyło się psiej mamie. Sąsiadka kobiety, która zgłosiła ją fundacji, zabrała jedno z jej szczeniąt. Nic dziwnego, że nie od razu zaufała pojawiającym się na miejscu ratownikom. Nie wiedziała, że wychowanie malucha, który nie miał nawet tygodnia, przez człowieka graniczy z cudem. Tak mały piesek nie umie przyjmować stałych pokarmów. Żywi się wyłącznie mlekiem matki. Wielu doświadczonych weterynarzy miałoby z tym duży problem. Nagranie kończy się sceną nagraną osiem tygodni po akcji ratunkowej. Szczeniaki podrosły, a ich matka wygląda na szczęśliwą, gdy bawi się ze swoimi pociechami.

ZOBACZ WIDEO:

Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zbladł. Zabrał psa do weterynarza, dowiedział się najgorszej prawdyZostawił szczeniaka z synem, po powrocie zbladł. Zabrał psa do weterynarza, dowiedział się najgorszej prawdyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu
  2. Golden retriever zaprzyjaźnił się z dzikim zwierzęciem. Nie boi się dawać mu całusów
  3. Istnieje 5 różnych typów właścicieli kotów. Którym z nich jesteś?|
  4. Królik urodził się z nietypowymi uszami. Są jedne na milion, takich jeszcze nigdy nie widzieliśmy
  5. Na ciele szczeniaka dostrzegła niepokojące rany. Słowa weterynarza zapamięta do końca życia
  6. Koniec z wjazdem "na dowód" do jednego kraju. Polacy jeżdżą do niego masowo, trzeba szykować paszporty

źródło: youtube.com

Następny artykuł