Suczka jest ślepa i głucha
Źródło: źródło: YouTube.com/NowThis News (screen)

Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo

8 Września 2020

Suczka urodziła się głucha i ślepa. Mimo to jej właściciel świetnie się z nią bawi. Oczywiście, dba również o nią. Trzeba się z nią specjalnie obchodzić, aby jej nie wystraszyć. Na TikToku pokazał jak ją skutecznie obudzić, żeby się nie przestraszyła. Wspólnych filmików jest więcej.

Suczka podbija TikToka. Nie ma łatwego życia, ponieważ urodziła się głucha i ślepa. Jej właściciel dba o nią, najlepiej jak potrafi. Ma na to różne sposoby. Internautów urzekło przede wszystkim to, jak ją budzi, aby jej nie wystraszyć. Zwierzęciu nie brakuje rozrywki z takim opiekunem.

Przygarnął bardzo otyłego owczarka niemieckiego. Niesamowite, jak go odmieniłPrzygarnął bardzo otyłego owczarka niemieckiego. Niesamowite, jak go odmieniłCzytaj dalej

Chora suczka. Jak się z nią obchodzić?

Nagrania udostępnił na TikToku użytkownik aiden_m365. Na swoim profilu zamieszcza filmy, w których pokazuje przygody swojej suczki o imieniu Plum. Zwierzę jest chore, ponieważ od urodzenia nie słyszy i nie widzi. Z tego powodu trzeba o nie dbać w szczególny sposób. Internautów szczególnie urzekł słodki sposób, w jaki właściciel wybudza suczkę z drzemki.

Kiedy Plum śpi, właściciel Aiden Mann powoli zbliża się do niej, nachyla i delikatnie dmucha. W ten sposób suczka od razu się budzi i nie boi się nagłego dotyku. Nie może zabraknąć także chwili przyjemności. Opiekun razem ze swoim zwierzątkiem bawią się jeszcze przez jakiś czas po obudzeniu. Na profilu aiden_m365 można zobaczyć więcej przygód australijskiego owczarka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
2. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
3. Chihuahua nie chce się podzielić smakołykiem z drugim psem. Reakcja olbrzyma rozbraja

Aiden Mann oprócz Plum ma jeszcze dwa inne pupile. To dwa pieski, jeden z nich to suczka Lola. Na TikToku można zobaczyć, jak wykonuje polecenia swojego opiekuna. Widzimy, jak siada na zawołanie, podaje łapę, czy turla się. Ostatnio pisaliśmy o innym piesku, który zmagał się z problemami zdrowotnymi. W tym przypadku była to nadwaga. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pani Jadwiga pracuje na poczcie od 18. roku życia. Teraz otrzymała od mieszkańców nowy rower
  2. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Niebo dla fanów golden retrieverów. Największy piknik dla miłośników rasy jest najszczęśliwszym miejscem na świecie
  4. Mężczyzna chciał sprawdzić swojego psa, zaczął płakać. Reakcja golden retrievera topi serca
  5. Myśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawsze
  6. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb

źródło: YouTube.com/NowThis News

Następny artykuł