york
Źródło: pixabay.com/Dragon77

Suczka wyszła na spacer w deszczu. Kiedy wróciła nie była sama, piękne zachowanie

7 Sierpnia 2020

Suczka chciała by wypuścić ją z domu na krótki spacer, by mogła załatwić swoje potrzeby. Na zewnątrz szalała ulewa. Z nieba lały się strugi deszczu. Właściciele puścili więc wolno swojego psa na podjazd swojej posesji. Liczyli, że pies zrobi co musi, po czym wróci do domu bez żadnych przygód. Pomylili się, czworonóg przyprowadził ze sobą niespodziewanego gościa. Właściciele byli tak przejęci, że od razu poszli po kamerę, wiedzieli, że gdyby nie nagranie nikt by im nie uwierzył.

Suczka yorka, trzyletni czworonóg o imieniu Hazel nie mogła bezczynnie patrzeć na cierpienia innego, bezbronnego zwierzaka. Pies, zgodnie z relacją jej właścicielki, Moniki Bruks, zamieszkałej w Teksasie zawsze wykazywał się ogromną dozą opiekuńczości. Nie sądziła jednak, że jej pupil wykaże się taką empatią wobec przedstawiciela innego gatunku, moknącego i marznącego na deszczu. Zamiast od razu wrócić z podwórka po załatwieniu swoich potrzeb, futrzak postanowił pochylić się nad losem zwierzaka, który nie mógł marzyć o komforcie mieszkania z kochającą rodziną.

Lwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiścieLwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiścieCzytaj dalej

Suczka zaopiekowała się mały kociakiem

W krzakach nieopodal domu znalazła malutkiego, nieporadnego kotka. Zwierzak był przemoczony i zmarznięty, nie mógł przestać trząść się z zimna. Instynkt opiekuńczy Hazel sprawił, że nie mogła go tak zostawić. Przekonała zwierzaka, żeby szedł za nią, po czym zaczęła go prowadzić do drzwi swojego domu. Co chwilę przystawała, by upewnić się, że malec za nią nadąża i wszystko z nim w porządku. W pewnym momencie, gdy futrzaki musiały pokonać wysoki krawężnik, ruchami swojego łebka pokazała młodszemu koledze, że ma zrobić to co ona. Gdy czworonogi dotarły pod drzwi mieszkania, kot miał problemy z przekroczeniem progu. Wspinając się na niego przewrócił się na plecki. Zanim zdążył spróbować ponownie, york złapał go za skórę na karku, tak jak robią to kocie mamy i przeniósł w ciepłe miejsce.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mężczyzna złapał wyrzuconego na plażę rekina za ogon. Dramatyczne sceny nagrała kamera
2. Szczeniak wygląda jak połączenie kota i psa. Internauci zastanawiają się nad rasą, my już wiemy

Kotek znalazł własny dom

Rodzina Hazel nie mogła sobie pozwolić na inne zwierzę. Jej pani pomyślała jednak o swoim bracie, który mieszkał niedaleko. Mężczyzna od razu pokochał kociaka, któremu nadał imię Sheba. Zwierzak zamieszkał z nim w jego domu. Monika i nowy pan malutkiego kota starali się pozwalać swoim zwierzakom na jak najczęstsze kontakty i wspólne zabawy. Od kiedy psiak zaopiekował się nim w czasie ulewy, między dwoma zwierzakami nawiązała się piękna, międzygatunkowa przyjaźń. Hazel pokazała, że jak na tak małego psa ma ogromne serce. Dzięki niej kot uniknął życia na ulicy i znalazł kochającego opiekuna.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  2. Bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Odpowiedź kasjera zaskoczyła wszystkich świadków
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Naukowcy dowiedli, które rasy psów najczęściej gryzą dzieci. Tych psów lepiej nie prowokować
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię

Źródło: sun.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł