Ciężarna
Źródło: facebook/Alhanna Butler

Suczka cały czas wąchała brzuch ciężarnej. Kobieta nie podejrzewała, że próbuje ją ostrzec przed najgorszym

6 Listopada 2020

Suczka od dłuższego czasu reagowała w niecodzienny sposób na ciążowy brzuch swojej pani. Kiedy tylko go powąchała, od razu zaczynała szczekać. Po kilku tygodniach zaniepokojona opiekunka postanowiła skontaktować się z lekarzem. Diagnoza, jaką usłyszała, sprawiła, że ugięły się pod nią kolana.

Suczka o imieniu Keola niewątpliwie jest obdarzona szóstym zmysłem. Historia, którą pochwaliła się właścicielka pupila na mediach społecznościowych, jest trudna do uwierzenia, jednak wydarzyła się naprawdę. Mądry czworonóg wykorzystał wrodzoną intuicję, aby ostrzec swoją panią i uratować jej życie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Po 2 latach kobieta wreszcie odnalazła ukochanego przyjaciela. Nagrano moment ich ponownego spotkaniaPo 2 latach kobieta wreszcie odnalazła ukochanego przyjaciela. Nagrano moment ich ponownego spotkaniaCzytaj dalej

Suczka niepokoiła się, gdy wąchała brzuch ciężarnej kobiety

Małżeństwo Ricki i Alhanna Butler spodziewało się wkrótce pierwszego dziecka. W miarę trwania ciąży, przyszłej mamie zaczął doskwierać coraz większy ból w dolnej części pleców. Kobieta postanowiła skontaktować się z lekarzem, aby poznać możliwe przyczyny niedogodności.

Lekarze bagatelizowali obawy Alhanny. Uspokajali ją, mówiąc, że objawy te nie są powodem do zmartwień. Innego zdania była wierna suczka rasy akita o imieniu Keola, która także zwęszyła, że coś podejrzanego dzieje się w ciele jej pani.

Kiedy doktor powiedział, że to nic poważnego, odesłał mnie do domu. Gdy wróciłam, Keola zaczęła uważnie mi się przyglądać, aż trochę mnie to przeraziło – wyjaśnia Alhanna.

Zwierzę stało się wścibskie i bardzo intensywnie obwąchiwało kobietę, gdy ta odsłaniała swój brzuch. Małżeństwo w końcu domyśliło się, że pies próbuje przekazać im ważną wiadomość, dlatego ponownie umówiło wizytę lekarską.

– Opublikowałam zdjęcie na Facebooku, jakim wzorkiem na mnie patrzy i żartowałam, że przypomina mi to film “Mój przyjaciel Hachiko”, gdzie pies również się tak zachowywał. Wtedy wszyscy moi znajomi zaczęli pisać, żeby tego nie lekceważyć i zacząć brać zachowanie Keoli na poważnie - napisała kobieta na mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
Tylko u nas: znaczące wydarzenie w życiu Pawła. Jego uśmiech mówi wszystko
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Szokująca diagnoza lekarska

Po ponownym przebadaniu ciała przyszłej mamy okazało się, że ból pleców spowodowany był podwójnym zakażeniem nerek. Gdyby nie szósty zmysł tej akity, prawdopodobnie ta historia zakończyłaby się śmiercią Alhanny i jej dziecka. Otrzymała pomoc w ostatniej chwili i wkrótce wróciła do zdrowia.

- Nikt oprócz Keoli nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo jestem chora. Trącała mnie nosem i łkała, a ja nigdy nie rozumiałam, dlaczego nagle zaczęła się tak zachowywać – tłumaczy kobieta – Ricky powiedział, że gdy zostawał z nią w domu, widział, jak bardzo jest zdenerwowana. Nigdy wcześniej jej to nie przeszkadzało.

Na szczęście Keola zrobiła dobry użytek ze swojego wrażliwego noska i w porę zaalarmowała swoją właścicielkę o utajonej chorobie. W ten sposób udowodniła, że kocha swoją panią nad życie i zawsze można na nią liczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Chihuahua widzi noworodka po raz pierwszy. Nagle pies nie wytrzymał, rodzice wszystko nagraliChihuahua widzi noworodka po raz pierwszy. Nagle pies nie wytrzymał, rodzice wszystko nagraliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdego
  4. Jak oswoić chomika, żeby nie gryzł? Oto 5 najskuteczniejszych sposobów, jak oduczyć go agresji
  5. Wysiadł z samochodu i zaczął strzelać. Myśliwy odpowie za zabójstwo 16-letniego ucznia w szkolnym sadzie
  6. Papież Franciszek zabrał głos na temat raportu Watykanu. Jego słowa mogą zadziwić wielu wiernych
  7. Najszybszy chleb na świecie bez drożdży, zakwasu i wyrastania. Zastosuj jeden trick, a przygotujesz go w 40 minut

źródło: podaj.to

Następny artykuł