Suczka poprosiła o pomoc
Źródło: youtube/Northeast Animal Rescue, China

Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci

5 Września 2020

Suczka wielokrotnie była widziana w pewnej okolicy, gdzie proszącym wzrokiem próbowała skłonić przejeżdżających kierowców do dokarmiania jej. Pracownicy organizacji na rzecz pomocy potrzebującym zwierzętom otrzymali zgłoszenie w sprawie bezdomnego zwierzęcia i od razu ruszyli we wskazane miejsce. Kiedy dotarli, okazało się, że suczka miała do nich bardzo ważną sprawę. Jej szczeniaki były w potrzebie.

Suczka wiodła życie na wolności, nie mając kochającej rodziny, która okazałaby jej troskę. Mogła liczyć tylko na siebie oraz litość przypadkowych przechodniów czy przejeżdżających kierowców samochodów, którzy od czasu do czasu pomagali jej w niedoli i rzucali resztki jedzenia dzięki czemu mogła zapełnić swój brzuszek. Pewnego razu, aktywiści z chińskiej organizacji Northeast Animal Rescue zostali powiadomieni o jej ciężkim losie, dlatego niezwłocznie wyruszyli na interwencję. Przyjechali w samą porę i od razu dostrzegli ją na poboczu. Stała sama, ale jej zachowanie i wygląd zdradzały, że w pobliżu muszą znajdować się jej szczenięta. Bezdomne zwierzęta potrzebowały pomocy.

Koziołek rozpędził się w stronę kota. Chciał go wziąć na rogi, stało się inaczejKoziołek rozpędził się w stronę kota. Chciał go wziąć na rogi, stało się inaczejCzytaj dalej

Suczka poprosiła o ratunek dla swoich dzieci

Wolontariusze byli zaskoczeni pierwszą reakcją bezdomnej suczki, która stała samotnie przy drodze. Czworonóg wydawał się odrobinę przestraszony, choć jednocześnie nieśmiało machał ogonkiem. Wygląd brzucha psinki wskazywał na to, że jest karmiącą matką, dlatego w pobliżu z pewnością znajdowało się jej potomstwo. Do jej sutków zaczynała wdawać się infekcja, co wiązało się z koniecznością konsultacji stanu zdrowia suczki z lekarzem weterynarii. Pupil nie odstępował ludzi na krok, kierując ku nim błagalne spojrzenie. Chińscy aktywiści zrozumieli, że w ten sposób prosi ich o coś więcej niż jedzenie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zaprowadziła goldendoodle do fryzjera. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, nie uwierzysz
2. Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robią

Psinka poprowadziła ludzi wprost do rurociągu

Kiedy tylko suczka zaufała pracowników organizacji, ruszyła między bezlistne drzewa. Wszyscy obecni dali się pokierować pieskowi i nareszcie dotarli przed wejście do opuszczonego rurociągu. Ze środka wydobywały się piski szczeniąt. Uczestnicy akcji ratunkowej oświetlili wnętrze rury, a ich podejrzenia okazały się być trafne. Suczka pokazała im, gdzie znajdowała się piątka jej potomstwa, które wymagało pomocy ze strony człowieka. Biała psinka przez cały czas machała ogonkiem, jak gdyby dziękowała ludziom za to, że nie pozostali obojętni na ciężki los jej rodziny. Słodkie szczeniaki bezpiecznie wyciągnięto ze środka i włożono do transportera wraz z dumną mamą, którą nazwano Sierra. Uratowane zwierzaki zostały przewiezione do kliniki, gdzie zaopiekowali się nimi weterynarze, a ich bezpieczeństwu już nic nie zagraża.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3-latka pokonała raka w 4 stadium rozwoju. Niezwyciężona Molly wygrała z chorobą po 450 dniach
  2. Masz jeszcze 10-groszówkę z PRL-u? Za monetę płacą majątek
  3. Niemowlę wierciło się w kołysce. Zachowanie kota jest bezcenne
  4. Zostawali husky na 3 godziny w domu. Kiedy wrócili złapali się za głowy
  5. Carrefour wprowadza wielkie zmiany. Już wkrótce nie kupisz tam pewnego produktu
  6. Wiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świata

źródło: youtube.com

Następny artykuł