przestraszona suczka
Źródło: facebook.com/The Dodo

Suczka została zostawiona do uśpienia u weterynarza. Wtedy zobaczył ją ktoś wyjątkowy

4 Listopada 2020

Suczka została zostawiona w gabinecie weterynarza przez właściciela. Miała zostać uśpiona, ale jej pan nawet nie pomyślał, by zostać z nią do końca. Biedna sunia była przestraszona i chora. Jednak kiedy jej los miał już być przesądzony, dostrzegł ją ktoś wyjątkowy.

Suczka nie miała łatwego życia i było to po niej widać. Właściciel prawdopodobnie uznał, że nie chce się już zajmować chorym psem, postanowił więc zostawić ją u weterynarza do uśpienia. Psina rzeczywiście była ciężko chora i bała się dosłownie wszystkiego, jednak to nie zniechęciło do niej pewnego mężczyzny.

Spaniel potrzebował pomocy weterynarza. Chirurg osłupiał, gdy zobaczył co było w brzuchu psaSpaniel potrzebował pomocy weterynarza. Chirurg osłupiał, gdy zobaczył co było w brzuchu psaCzytaj dalej

Suczka miała zostać uśpiona

Przestraszona całym światem suczka została zostawiona u weterynarza. Była chora i czekała ją eutanazja. Jednak w porę trafiła na odpowiednią osobę.

Mężczyzna o imieniu Theoklitos Proestakis, znany również jako Takis od lat ratuje zwierzęta na terenie całej Krety, gdzie mieszka. Problem bezdomności jest tam naprawdę ogromny, a Takis robi co w jego mocy, by ratować czworonogi przed smutną śmiercią.

To on zobaczył suczkę u weterynarza i od razu zapytał, do kogo należy. Gdy pracownicy powiedzieli mu, że właściciel suczki zostawił ją tu do eutanazji, Takis poprosił o kontakt do niego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ogromny bernardyn zobaczył panią po miesiącu rozłąki. Reakcja mogła być tylko jedna, jest wideo
2. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
3. Dramat, kierowca celowo rozjechał kotkę? "Odebrałeś małym kociakom matkę. Poczułeś się wielki?"

Wyjątkowy mężczyzna

Spytał go, czy może przygarnąć jego suczkę. Mężczyzna, jak się okazało, myśliwy, odpowiedział twierdząco, ale ostrzegł go, że pies jest bardzo chory. Takis doskonale o tym wiedział, ale psina i tak pojechała z nim do domu.

Suczka otrzymała imię Mojra, czyli Przeznaczenie. Jej nowy opiekun postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, by psina spędziła jesień swojego życia w godnych warunkach. Początkowo Mojra była tak przestraszona samymi spacerami, że tylko chowała się pod samochodami. Takis jednak nie tracił nadziei.

Mijały dni i tygodnie, a suczka zaczynała się coraz bardziej otwierać. Nowy właściciel zabierał ją na terapię i opiekował się nią najlepiej, jak potrafił. Zaczęła otwierać się na niego i innych ludzi, a po kilku tygodniach terapii była już jak zupełnie inny pies.

Spotkanie u weterynarza

Po kilku kolejnych tygodniach, kiedy Mojra była w naprawdę świetnym stanie, Takis postanowił zabrać ją do kliniki, by wykonać potrzebne badania. Dowiedział się o tym poprzedni właściciel suczki, który również stawił się tego dnia u weterynarza.

- Wszedł i powiedział: "O, to mój pies!". Odpowiedziałem, "Tak, to był twój pies". Powiedział do mnie, "Zrobiłeś jej terapię i teraz pies czuje się dobrze. "Tak, jest szczęśliwa", odpowiedziałem. "Mojra ma się teraz świetnie" - mówił Takis w rozmowie z The Dodo.

Wtedy poprzedni właściciel zapytał, czy może odzyskać suczkę. Takis dobrze wiedział, że myśliwy przypnie Mojrę na łańcuchu i będzie chciał zabierać ją na polowania, a psina znów będzie nieszczęśliwa.

- O nie, nie oddam ci Mojry. Mojra jest moja! - odparł bez wahania Takis, który zakochał się w suczce bez pamięci.

Teraz psina, której los był już niemal przesądzony wiedzie szczęśliwe życie w schronisku Takisa, który dba o swoje zwierzęta, jak o własne dzieci. Transformacja, jaką przeszła suczka jest niesamowita!

ZOBACZ WIDEO:

Chciała nagrać film telefonem, nagle w kadrze pojawia się lis. Po chwili zaczyna się niesamowita akcjaChciała nagrać film telefonem, nagle w kadrze pojawia się lis. Po chwili zaczyna się niesamowita akcjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Znaleziono dziwaczne zwierzę. "Wygląda jak ser topiony"
  5. Kiedyś jej misję śledził cały świat. Dziś mało kto pamięta o Łajce
  6. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
  7. Na początku gotowania wrzucasz suche, połamane liście laurowe? Tracisz nie tylko ich niesamowite właściwości, ale i psujesz smak potraw

źródło: lynnnews.co.uk

Następny artykuł