suczka z guzem
Źródło: ratujemyzwierzaki.pl/Fundacja Dobroczynna Serce Anioła

Suczka chodziła z gigantycznym guzem przez dwa lata. Nikt jej nie pomógł, teraz jest szansa

3 Września 2020

Suczka trafiła w dobre ręce po tym, jak zaniedbywano ją przez lata. Mała sunia o imieniu Łada została zabrana do lecznicy z gigantycznym guzem na brzuszku. Rozmiary narośli są przerażające, jednak nikt z domowników nie zainteresował się losem psiny. Okazuje się, że ogromny guz towarzyszył jej już co najmniej od dwóch lat.

Suczka o imieniu Łada została odebrana właścicielom i przewieziona do lecznicy. Mimo że wszyscy doskonale widzieli, jak pies się męczy, nie otrzymał żadnej pomocy od weterynarza. Teraz jednak sunia ma szansę na lepsze życie dzięki Fundacji Dobroczynnej Serce Anioła. Każdy może dołożyć cegiełkę i ulżyć cierpieniom zaniedbanego psa, który dostał drugą szansę.

Mama nagrywa dziecko, nagle podbiega do niego pies. Nagranie rozkłada na łopatki, co za finałMama nagrywa dziecko, nagle podbiega do niego pies. Nagranie rozkłada na łopatki, co za finałCzytaj dalej

Suczka z ogromnym guzem potrzebuje pomocy

Na szczęście Fundacja zainteresowała się losem Łady. Gdyby nie to, być może nigdy nie uzyskałaby pomocy. Zawieziono ją do weterynarza, gdzie natychmiast podjęto decyzję o usunięciu gigantycznej narośli, która rosła na klatce piersiowej suczki już od dwóch lat. Gdy pobrano próbki, okazało się, że niestety diagnoza jest jednoznaczna. Ogromny guz okazał się rakiem gruczołu mlekowego. Również drugi gruczoł został zaatakowany przez chorobę, a przerzuty są niebezpieczne dla biednej Łady. Leczenie suczki będzie bardzo kosztowne, ale może znacznie przedłużyć jej życie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
3. Interwencja w Poznaniu. Policjanci wpadli do mieszkania w poszukiwaniu broni. Zamarli, kiedy zobaczyli, co ukryto w środku

Zbiórka dla suczki

Suczka ma ok. 9 lat, a podawana chemia może przedłużyć jej życie co najmniej o rok i kilka miesięcy. Fundacji bardzo zależy, by ulżyć Ładzie w cierpieniu i prosi o pomoc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na leczenie. Nie będzie to łatwy proces, suczkę czekają trzy miesiące podawania chemii, w tym czasie konieczne są również badania, na które trzeba także dojechać do dość odległej od siedziby fundacji lecznicy. Również sam preparat, którym ma być leczona Łada jest bardzo kosztowny, zbiórka zwiększy jej szanse na normalne życie w zdrowiu. Cel zbiórki wynosi niecałe 5 tysięcy złotych, link znajdziecie TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twój pies ma oklapnięte ucho i różowy kolor skóry? Niepozorne zagrożenie często jest ignorowane
  2. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  3. Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwania
  4. Owczarek australijski stracił szczenięta w przedwczesnym porodzie. Nagle stała się niebywała rzecz
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł