Biedny pies ze zranioną twarzą
Źródło: screen z youtube/Animal Aid Unlimited, India

Znaleźli suczkę w opłakanym stanie. Jej pyszczek był pełen robaków, straszne

2 Czerwca 2020

Suczka była w opłakanym stanie, nikt się nią nie interesował. Pies nie miał dachu nad głową i kochających właścicieli, którzy mogliby się o niego zatroszczyć. Kiedy suczka została znaleziona przez wolontariuszy jednej z organizacji działających w obronie zwierząt, ci nie mogli uwierzyć w jej stan. Pies nie miał połowy pyszczka, wszystko z powodu robaków.

Według BBC w Indiach mieszka największa liczba bezpańskich zwierząt. Szacuje się, że na ulicach można spotkać około 30 milionów psów. To zatrważająca liczba i wielki problem nie tylko dla kraju, ale i dla całego świata. .Bezpańskie zwierzaki nie mają co jeść, pić, gdzie spać, często są bardzo chore. Choć są ludzie, którzy walczą z problemem bezdomności czworonogów, to i tak ta liczba jest za mała. Niemniej jednak bez organizacji pro zwierzęcych skala problemu mogłaby być jeszcze większa. Jedną z instytucji w Indiach zajmującej się zwierzakami jest Animal Aid Unlimited. Ostatnio organizacja podzieliła się przerażającym odkryciem. Kiedy pracownicy natknęli się na psa, nie mogli uwierzyć, że on wciąż żyje...

Suczka miała mnóstwo robaków w pyszczku

Pewnego dnia, pracownicy organizacji zauważyli bezdomną suczkę na ulicy. Zwierzę miało "zjedzone" pół pyszczka. Wszędzie były robaki, które pasożytowały w ciele czworonoga. Pracownicy od razu zdecydowali się pomóc zwierzęciu i zabrali je do lekarza. Szybko odkryli, że brak połowy pyszczka nie jest jedynym problemem. Suczka cierpiała również na wiele chorób, które zagrażały jej życiu.

Suczka była przerażona, bała się kontaktu z ludźmi, którzy chcieli jej pomóc. Weterynarze usunęli jej robaki z pyszczka, co nie było łatwym zadaniem. Z biegiem czasu pies zaczął przekonywać się do ludzi, którzy otoczyli go miłością i troską. Okazało się, że suczka jest bardzo miłym i przyjaznym czworonogiem. Wszyscy się w niej zakochali.

- Jej ciało wydawało się takie kruche i pokonane, kiedy ją uratowaliśmy. Ale jej siła musiała pochodzić prosto z duszy - napisano w poście na YouTubie.

DZISIAJ GRZEJE:1.Uwolniono 77 psów i kotów. Laboratorium chciało skazać je na pewną śmierć
2.Uważacie, że psy są podobne do swoich właścicieli? Niektóre porównania są niewiarygodne

Suczka była leczona tygodniami, a jej ogon nigdy nie przestawał machać. Czworonóg nie poddał się i walczył o swoją przyszłość. W ciągu kilku tygodni psiak zmienił się nie do poznania. Metamorfoza suczki trafiła do sieci i podbiła serca internautów. Zobaczcie, jak zmieniła się suczka, która miała małe szanse na przeżycie. Ciężko nie uronić łzy oglądając materiał.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies znalazł w ogrodzie kulkę, która zaczęła syczeć. Właściciel zwierzaka nie mógł przewidzieć, czym tak naprawdę jest znalezisko
  2. Mężczyzna wszedł do schroniska i pobił psy. Znamy szczegóły zatrważającego napadu
  3. Niebezpieczna zabawa psa z dzieckiem. Niemowlę zabrało owczarkowi smakołyk
  4. Czy pies uratuje Cię przed niebezpieczeństwem? Prawda może Cię zaskoczyć
  5. Próbował obudzić właściciela w niezwykły sposób. Jak psy Was budzą?
  6. Uwolniono 77 psów i kotów. Laboratorium chciało skazać je na pewną śmierć

Źródła: Youtube/Animal Aid Unlimited, theanimalclub.net

Następny artykuł