Suczka urodziła 12 szczeniaków
Źródło: youtube/thedodo

Zabrano jej 12 szczeniaków. Po 10 miesiącach suczka ponownie zobaczyła swoje dzieci

2 Kwietnia 2020

Suczka urodziła 12 szczeniaków, ale nie mogła ich zatrzymać. Pieski szybko trafiły do adopcji, matka została bez dzieci. Po 10 miesiącach zorganizowano spotkanie całej rodziny. Widać, że psy tęskniły za sobą.

Spacerując ulicami Tennessee Tracey i Jon Stewart natknęli się na bezpańską suczkę. Widać było, że pies potrzebuje pomocy, a do tego lada moment przywita na świecie malutkie szczeniaki. Para zdecydowała się pomóc czworonogowi i zabrała go do swojego domu. To była najlepsza decyzja jaką mogła zrobić dla zwierzęcia. Suczka potrzebowała spokojnego i bezpiecznego miejsca, gdzie mogłaby urodzić.

Suczka urodziła 12 szczeniaków

Małżeństwo zabrało psa do weterynarza, gdzie dowiedziało się, że urodzi kilkanaście szczeniaków. Lekarz nie pomylił się. Suczka Bess urodziła 12 piesków. Rodzina była zachwycona, ale i przerażona, bo nie była gotowa na tyle zwierząt w domu. Mało tego, wszystkie szczeniaki urodziły się słabe. Miały małe szanse na przeżycie.

Para zdecydowała się pomóc za wszelką cenę szczeniakom i przeorganizowała cały salon na psi kącik. Do pomocy włączyła znajomych i przyjaciół. Ustalono dyżury opieki, tak aby pieski nigdy nie były same. Czworonogi szybko zaczęły dochodzić do siebie i rosnąć jak na drożdżach. Kilka tygodni później okazało się, że salon jest dla nich za mały. Wszystkie psy musiały trafić do adopcji.

Co ciekawe, matka znalazła dom jako pierwsza, a chwilę później szczeniaki trafiły do nowych właścicieli. Dzieci zostały zbyt wcześnie oddzielone od matki. Widać było, że sunia cierpi. Ale w rocznicę ich narodzin Tracey i Jon Stewart zdecydowali się zaprosić wszystkich opiekunów z psami do nich do ogródka. W ten sposób zwierzęta mogły się spotkać. Wszystkie psy poznały się, a Bess była zachwycona spotkaniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Suczka spotkanieSuczka jedzie spotkanie
youtube/thedodo

Suczka i szczeniakiSuczka i małe szczeniaki
youtube/thedodo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 68-letnia kobieta została zaatakowana przez amstaffa, kiedy ratowała swojego psa. Została ranna
  2. Dramat polskiego ZOO. Z powodu epidemii jest na skraju bankructwa, ruszyła zbiórka
  3. Chihuahua uratował najlepszego przyjaciela przed porwaniem. Spłoszony złodziej uciekł
  4. Adoptowała wyjątkową rasę mopsa. Okazało się, że na świecie jest tylko 100 takich piesków
  5. Golden Retriever pomaga sąsiadce, która nie może wyjść z domu. Ciężko powstrzymać łzy oglądając wideo

Źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł