pies na pogrzebie
Źródło: facebook.com/Dionisio Neto

Nagle do trumny na pogrzebie podeszła suczka. Niewiarygodne, co stało się po chwili

1 Października 2020

Suczka o imieniu Belinha była najlepszą przyjaciółką swojej ukochanej pani. Niestety, los postanowił rozdzielić je przedwcześnie. Telma Maria zmarła z powodu nowotworu, z którym dzielnie i długo walczyła. U jej boku przez cały czas czuwał kochający pies. To, co zrobił na pogrzebie swojej pani jest naprawdę nieprawdopodobne.

Suczka bardzo przeżyła śmierć swojej pani. Tak jak reszta członków rodziny pogrążyła się w żałobie, jakby doskonale wiedziała co się wydarzyło. Syn właścicielki Belinhy doskonale wiedział, jak ważną rolę odgrywała suczka w życiu jego mamy. Widział też smutek psa, w związku z czym bez wahania postanowił, że psa nie może zabraknąć na pogrzebie.

Szczeniak patrzył na śpiące spokojnie niemowlę. W pewnym momencie nie wytrzymałSzczeniak patrzył na śpiące spokojnie niemowlę. W pewnym momencie nie wytrzymałCzytaj dalej

Suczka straciła panią

Żałobnicy do końca wierzyli, że Telmie Marii uda się pokonać nowotwór, jednak niestety, choroba okazała się zbyt daleko posunięta. Rodzina i przyjaciele zebrali się, by po raz ostatni pożegnać swoją przyjaciółkę, a syn zmarłej zabrał na pogrzeb suczkę. Nie sądził jednak, że więź między jego mamą a jej psem była aż tak silna. Podczas opłakiwania, Belinha zbliżyła się do trumny swojej pani, a wszystko zostało uwiecznione na poruszających fotografiach, które trafiły do sieci.

Nie od dziś wiadomo, że psy są bardzo inteligentne i empatyczne, a posługując się swoim instynktem potrafią wyczuć sytuację i emocje zupełnie jak ludzie. Gdy suczka podeszła do trumny, doskonale wiedziała, że jest tam jej ukochana pani i odmówiła odejścia od niej do końca ceremonii. Czuwała przy swojej właścicielce, co jakiś czas cicho popiskując. Jeszcze długo po pogrzebie nie mogła się uspokoić.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Maleńka chihuahua dała niezapomniany koncert. Urocze wideo podbiło serca internautów
2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
3. Nagrano największy dramat w życiu matki. Ostatnie pożegnanie suczki ze szczeniakiem wyciska łzy z oczu

- Niektórzy powiedzą, że jestem idiotą, publikując zdjęcie trumny mojej matki, ale ten widok może nauczyć wielu ludzi kochać zwierzęta i udowodnić, że to nie "tylko" zwierzęta, ponieważ są one czystą miłością - napisał pod poruszającym zdjęciem suczki czuwającej przy trumnie syn zmarłej.

Niesamowity widok na pogrzebie

Syn Telmy Marii był pod ogromnym wrażeniem i nie wiedział, co powinien zrobić z pogrążonym w żałobie psem. Członkowie rodziny postanowili więc zabrać sunię na grób pani. Jeszcze zanim zdążyli jej pokazać, gdzie spoczywa właścicielka, psina wyrwała do przodu i sama odnalazła nagrobek. Syn zmarłej przygarnął suczkę ze złamanym sercem pod swój dach i liczy na to, że wkrótce uda im się wspólnie uleczyć rany po utracie bliskiej osoby.

- Moja mama zawsze powtarzała, że miłość nie jest zarezerwowana tylko dla ludzi. Belinha pokazuje, że miłość zwierząt jest czymś większym, niż wielu ludzi sobie wyobraża - cytuje słowa mężczyzny portal Kochamy Zwierzaki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Husky porwał kotka i ruszył w podróż pełną przygód. Wideo z wyprawy zrobiło furorę, ale jazdaHusky porwał kotka i ruszył w podróż pełną przygód. Wideo z wyprawy zrobiło furorę, ale jazdaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 października kolejne podarunki od ZUS. Tysiące Polaków załapie się na mniejsze składki
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Pochwalili się pupilem nie z tego świata. Ludzie nie dowierzali własnym oczom, wygląda jak mieszanka kota i psa
  4. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  5. Pies błaga właściciela, żeby nie wychodził do pracy. Nie do wiary, ma najsmutniejsze oczka na świecie
  6. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł