Staruszka
Źródło: youtube.com/ Good News

Staruszka straciła ukochanego psa. Wtedy rodzina sprawiła jej najlepszą niespodziankę, płakać się chce

13 Września 2020

Staruszka była bardzo przywiązana do swojego poprzedniego pupila. Zwierzak towarzyszył jej przez 14 lat, poza tym, że stanowił dla niej wiernego przyjaciela, był także jedynym co pozostało jej po zmarłym mężu. Gdy pies odszedł, kobieta nie mogła otrząsnąć się po stracie, jakiej doświadczyła. Była zdruzgotana, sądziła, że życiu nie spotka ją już nic dobrego.

Staruszka mogła jednak liczyć na swoich bliskich. Rodzina uznała, że musi wybawić ją od samotności i choć trochę złagodzić jej smutek po stracie ukochanego pupila. Samo towarzystwo wnuków pomagało kobiecie, jednak nie mogły one cały czas być przy niej, miały własne obowiązki i swoje życie. Samotność mocno dotyka osoby starsze. W wielu wypadkach ich bliscy mieszkają zbyt daleko, by stale się spotykać. Niektóre starsze osoby nie mają na świecie dosłownie nikogo.

Dziewczyna adoptowała psa ze schroniska. Weterynarz przekazał jej wiadomość, przez którą ją zamurowałoDziewczyna adoptowała psa ze schroniska. Weterynarz przekazał jej wiadomość, przez którą ją zamurowałoCzytaj dalej

Staruszka była zaskoczona gestem jej rodziny

Postanowiono więc, że zaskoczą babcię nieoczekiwaną wizytą i unikalnym prezentem. Uznali, że towarzystwo zwierzaka przysłuży się 84-latce. Postanowili więc przywieźć jej adoptowanego ze schroniska szczeniaka. Kobieta była zdumiona, gdy krewni odwiedzili ją bez uprzedzenia. Na początku jednak nie zwracała na nich większej uwagi. Była w głębokiej depresji. W końcu jednak odwróciła się do nich. Nie mogła uwierzyć własnym oczom. Krewni zadbali o to, by zwierzak przypominał jej dawnego pupila, jednak nie był z nim identyczny. Staruszka zdjęła okulary i przetarła oczy ze zdumienia. Nie mogła uwierzyć w swoje szczęście. Zyskała kolejny powód do życia. Zwierzę potrafi podnieść każdego na duchu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierząt
2. Pies podczas pogrzebu nie chciał odejść od trumny swojego pana. Po ceremonii zrobił rzecz, która powaliła wszystkich na kolana

Staruszka była zachwycona prezentem

Wiele osób w jej wieku traktuje zwierzę nie tylko jak pupila, ale także towarzysza i przyjaciela. Póki zdrowie im na to pozwala i nie zaniedbują swoich zwierząt stanowią one dla nich podporę i pociechę. Dzięki nim mogą oderwać się od smutnych wspomnień lub myśli o samotności. Mają w końcu towarzystwo, które nie zawsze mogą zapewnić im ludzie. Wielu psychologów poleca adopcję psa lub kota jako sposób na walkę z samotnością czy poczuciem braku własnej wartości. Warto jednak pamiętać, że decyzję o przygarnięciu go należy skonsultować z osobą starszą i upewnić się, że będzie ona w stanie zaopiekować się zwierzęciem.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
   2. Brakuje jeszcze kilku tysięcy złotych, a zostały ostatnie godziny. Ratujmy Truflę
   3. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
   4. Shih tzu w biały dzień zniknął z posesji. Monitoring nakrył złodzieja na gorącym uczynku
   5. Owczarek niemiecki nie potrafi normalnie przejść przez drzwi. Ma swój własny sposób, jest wideo
   6. Mieli nadzieję do końca, niestety. Nie żyje, czarny scenariusz się spełnił

źródło: thedodo.com

Następny artykuł